Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

RNG

Berte vitaminy na vlasy(napr Megavitamins for hair) a 25 mg zinku na potlacenie premeny testosteronu na dehydrotestosteron, co je povacsine zodpovedne za vypadavanie vlasov(a tiez akcne a seborrheu)
Najdete v doplnkovuch obchodoch

mahuliena3112

skuste ak vam vypadavaju vlasy pouzivat revalid tablety a sampon,a ak uzivate antikoncepciu,tak ju vysadit.........ja som ju vysadila a zacina to pomahat

kiwemai

ani ja som nikdy nefarbila, nelakovala, negelovala, nefenovala, nezehlila,...a co ma postihlo?? toto...vypadky a vypadky...ani psik tolko neplzne...

sii

ja mam taky isty problem predtym som mala obrovitansku hrivu teraz mam hmmm.. no vlasy ako ocikanu metlu tenke riedke. Takisto som s tym bola vsade a nic nepomohlo a ak mam pravku povedat zvykla som si neda sa s tym nic robit ze vraj je to vekom mam 25 :) vlasy som nikdy nefarbila ani nijako inak nenicila jednoducho jedneho dna zacali padat!

bilikova

Mojej dcere uz asi treti rok padaju vlasy. Ked jej dorastu, znova vypadnu. Tento rok bude mat 25rokov. Bola u doktotov aj liecitelov. Nevieme, kam sa mame s tymto problemom obratit.

kiwemai

aj ja som svakla minimalne 30 sms a to kvoli tomu vypadavaniu...a aj lupiny mam...kopu veci som poskusala aj u koznej som bola...a vcera jedna dr. len pokojne skonstatovala, ze nech vycesavam...to je sialene...ved si vysklbem vsetky vlasky co mi este ostali!!!

cica

moji zlati, mam 17, vlasy mi vypadavaju ako dive, az 300-400 denne a robia mi tisic testov a najnovsie prisli na to, ze mozem mat na nieco silnualergiu, alebo som z nejakeho zvierata dostala cervy do tela, ktore to sposobuju. a dalej, je dokazane, ze niektori ludia su extremne haklivy na mobilne telefony. je pravda, ze odkedy mam tel a spavam s nim pod hlavou, vypadavanie sa zhorsilo a dalsi problem je stres, alebo nevyrovnany problem. pozorujte, ci vypadavaju aj chlpy, lebo ak ano, moze to byt geneticka porucha. kortizonove inekcie ci co sa pouziva. aj ja uz som ostrihala 30 cm z vlasov:-(