Šibnutá mater

sedma007

ja mam pocit, ze otazocka trosku zastiera realitu. Nie je to skor tak, ze ty trapis tvoju mamu, papulujes jej az sa neudrzi a jednu ti capne? a potom sa chodis sem stazovat? lebo nic konkretne si nenapisala, len z toho prispevku srsi taka urazena hrdost.

fraisee

25 a bez financii? ako prepac, ak ma niekto 25 ruky a nohy zdrave, nie je problem. horsie je keby ze nemas zdravie naporiadku, to je najdolezitejsie.

bara

Otazocka,
ak si dostudovala a nemas tu ziadne zavazky, doporucujem "vypadnut" niekam do zahranicia, kde mozno aj zakotvis. Okrem ineho sa naucis samostatnosti, ktoru tak strasne potrebujes( aspon si myslim), budes moct zhlboka dychat a snad zit harmonickejsie...
Tvoju mamu mozes navstevovat tak raz za rok a uvidis ako rada ta uvidi!zelam vela stastia

agina

Otazocka vzdy je nejaka moznost, len ju treba hladat. Co si spravila pre to, aby si mohla odist z domu??? Neviem nakolko si chora/postihnuta/, ale existuju predsa nejake "hniezda zachrany, alebo nadacie pre tyrane zeny...

otázočka

Ten zdravotný stav je na dlhé rozprávanie. Nechcem ho veľmi rozoberať. Ale som na ňu tým pádom odkázaná finančne a mám pocit, že to zneužíva. Nemá problém mi vulgárne nadávať a ponižovať ma, a to veľmi bolí a uberá sebavedomie.

katka30

tak to uplne meni situaciu. a mozes nam aspon priblizne napisat, ako si na tom zdravotne? si uplne na nu odkazana?

otázočka

Agina, zjavne sa dobre bavíš. Vysvetli mojej matke, že byť dcéru v 25-ke je pritiahnuté za vlasy. Tomu bitiu predchádza psychické týranie z jej strany, ktoré ja riešim krikom, a to ona nemôže zniesť. A bohužiaľ som od nej závislá kvôli môjmu zdravotnému stavu. Jediným východiskom je smrť, však hádam ma raz zabije, včera tomu veľa nechýbalo, a bude pokoj. Ostáva len čakať na tento deň.