Akne na chrbte

Príspevok v téme: Akne na chrbte
stanley

ahoj vie mi niekto poradit co mam robit? robi sa mi akne na chrbte.. mam tam pupaky uhre hnisaky a tak a neviem cim si to mam natierat alebo co s tym ... na tvar mam vodu ktoru si davam pred spanim to pomaha ale ked som to daval na chrbat tak sa to zhorsovalo .. tak si to natieram alpou ta mi trochu pomaha ale nemizne to uplne .. neviete co nato ?

Petriik

...samé kecy. Jednoducho treba ísť k dermatologičke, tá vás za minútu vyšetrí a predpíše liečbu. S akné na chrbte som sa naťahoval vyše dvoch rokov /ľahká forma/, išiel som nakoniec ku kožnej a po týždni mám svätý pokoj, nič nové sa nerobí a pekne sa to hojí. Fakt, treba ísť k lekárovi.

novačik

No ten Purifying gel som si kúpil aj preto, že nie je chemický. Obsahuje extrakt z bambusu, cejlónskej škorice, echinacei, ľubovníka...a ešte kopec dobrých liečivých výťažkov a pantenol. Takže k tomu slniečko a je super :-)

novačik

ja mám tiež vyrážky na ramenách a chrbte, je to od intenzívneho potenia pri športe. Cez zimu mi to nevadilo ale v lete áno, kupil som si v lekárni DR. Max čistiaci gel PURIFYING od Natura House, je veľký až 300ml a okrem čistenia tváre je vhodný aj na umývanie tela - hlavne ramená chrbát a prsia. používam ho asi mesiac. Je fajn, že vytvára jemnú penu, celkom dobre vonia a po osprchovaní nevysušuje pokožku. A čo je hlavné ak ho používam pravidelne vyrážky mi ustupujú a netvoria sa nové. A cena je super, len niečo cez 6 €

anjelik9

ja si davam sirove mydlo po kupeli a ked som doma tak necham do vecera a ked idem prec tak si to rano zmijem a mne pekne pomala a pritom stalo 40 sk takze aspon za pokus stoji

kikusin_

Mam 13 rokov a akne mam uz od 7 . Sestra ma tvar normalnu a mama tiez. Mam ho na stehnach na chrbte aj na tvary.Neviete mi poradit nejaky liek pripadne ci mam ist ku koznej lekarke alebo kozmeticke?