Bolesti chrbtice

sumienkaaa

mne velmi vyrazne pomohol Revitanerv Strong. ten uzivam uz od oktobra priblizne a polepsilo sa mi. predtym ma zvyklo aj seknut kedykolvek, uz tieto problemy nemam. ale toto mame asi v rodine, pretoze bezne sa to stavalo aj mojmu ocinovi.

stanislavka

Cviky na bolest chrbtice mi pomahaju ale zistila som ze este lepsie pre mna je ked idem do vyrivky tam kde su take silne prudy a to ti perfektne premasiruje chrbticu a ta horuca voda ti uvolni svalstvo.. ja som nasla take vyrivky maju vo welnese devin www.hoteldevin.sk odporucam :)

timejskaJ

mne dnes v noci mravcilo v prstoch na nohach, som sa na to zobudila o jednej nad ranom a do tretej som uz potom nevedela zaspat :( neznasam to.

syllona

Coja a ty čo máš konkrétne na mysli? Lebo som to akosi nepochopila. Akože z čoho ti môže zaľahnúť v uchu?

zuzinata

Pri tinituse ti moze bezne aj zalahnut v uchu, ono to v podstate spolu aj dost uzko suvisi. Navyse je vacsia pravdepodobnost, ze ho "chytia" ludia s poruchami sluchu ako uplne zdravy clovek.
Mozes pocitovat aj taky akoby tlak, to je taktiez sprievodny znak. Cize nic prijemne.

coja

ale vie z toho niekedy aj zalahnut v uchu? lebo to tiez tak raz za cas mavam a ked uz, tak to trva aj cely den. ale akoze absolutne netusim z coho.

stanka292

ono to nie je vyslovene neprijemne. ked sa to objavi raz za cas, je to relativne v pohode, ale ak by sa ti to dialo na dennej baze, neviem, ci by si to opisovala ako prijemne.

coja

a to sa ako prejavuje? to je len ako take steklenie, ci? vsak to sa da teoreticky vydrzat, nie? to vobec nemusi byt take strasne, aby som s tym k lekarovi musela ist. ale tak chapem, kazdy sme iny, ale toto podla mna nie je nic take, co by musel vidiet doktor.

syllona

Zuzinata a to musíš ako dlho užívať, aby to mravčenie prestalo? A to je jedno, či ide o prsty na rukách alebo o nohy? Zaberá to na oboje? Nemáš skúsenosť?