na kolko percent som v tom

Príspevok v téme: na kolko percent som v tom
k3

Prosim vas o vas nazor. 6.2. som mala nechraneny sex zobrala som tabletku PO, asi po 24 hodinach mozem byt tehotna. Byva mi teraz casto zle mam nevolnosti, moze to byt s tej tabletky este alebo nebodaj som v tom? Kedy by som mala dostat menstruaciu po tej tabletke? Normalka ako vzdy alebo sa to nieako posunie po tej tabletke.V letaku tej tabletky pisali ze nevolnost by mala trvat tak asi 3 dni a ja uz 6 den sa citim blbo, prosim poradte dakujem vam

dadinka

srandu z coho? ze clovek sa ocitne v nestastnej sizuacii a potrebuje poradit , lebo s tym nema skusenosti?nikdy si nerob srandu, nevies kedy sa to moze tebe prihodit

poethe

to je uplne trapne toto.co z toho mate?velmi odveci sposob zabavy.rozny ludia existuju v tomto svete tak naco si to overat? aj pokavia ako vy

k3

aladin ma pravdu... robil som si z vas srandu a cakal kolko z vas sa nachyta. No holt smola vidim ze furt sa najdu nejake naivky ktore tomu este uveria. Dik za zabavu a aladin gratulujem k odhaleniu. Som rad ze este ziju rozumni ludia :-D

LOOSERY! :-P

poethe

to Aladin: a ty si myslis,ze si kto?co tu vyskakujes?nikto ti nekazal pisat komentar na tuto otazku a neponizuj cloveka.je to kazdeho vec co sa pyta.normalny clovek odpise nieco normalne,ale ty si skor retard.

aladin

Taketo debilne otazky su uz fakt trapne... nevolnosti mas ty hlupa analfabetycka krava az po mesiaci resp neskor a ne 1h hodinu po tom co dakto pretiahol. Naviac ked si si zobrala postinor tak neviem co riesis. ale to by si vedela keby si si precitala dalsich 100 tem na tuto temu. Kto si myslis ze ma cas odpovedat na tvoje retardne vylevy... Si daco zle zozrala tak sa chod na hajzel vysrat a nevylepuj tu svoje picoviny!!!

vanilyeyes

ked by si bola tehotna, podla mna by ti zacalo byt zle neskor, mozno tak po 2 - 3 tyzdnoch a nie po 5 dnoch .. podla mna to su skor nervy.