Stratim zuby?

Príspevok v téme: Stratim zuby?
anazuzana

Potrebujem surne poradit,prosim.Vsimla som si,ze mi mizne z prednych hornych zubov zub.sklovina a zuby su velmi citlive na dotyk zub.kefky i tepleho jedla.
Poslednych par tyzdnov som intenzivne vracala a obavam sa ci nepridem o zuby.Myslite,ze ked prestanem {uz asi tyzden to nerobim},ze sa mi to zastavi? Pripadne ci sa moze obnovit? Ako tomu mozem napomoct?

jaja

ahojte dievcata:)
efef,chapem,ze si nahnevany,ale to ti nedava pravo na pisanie v takomto style...tish sa snazi,asi encitas dobre jej prispevky...
rovnako evcca a mnohe ostatne...ty davas nam mnohe rady a otazky,tak preco nam neodpovies ty na otazku,na koho si taky nahnevany,ze si to musis tu vybijat,hm?mozno by sme ti aj my pomohli...

efef

tich
Ja viem kolko ta to stoji námahy ale mala by si sa snažiť to aspoň odialovať čo tak si stanoviť napr . dnes sa to vydržím deň bez toho neskôr to bude 2 dni časom 3 časom 4 atak dalej časom sa to zmení

evcca

efef, ty si podla mna strasne smutny clovek, ktory sa sam nevyrovnal so situaciou tvojej ex-priatelky. a teraz sa nam tu snazis akoze pomahat, no nejde ti to, prepac. ako sa dari tvojej ex? preco nepomahas jej? ona je konkretna, nas nepoznas.

efef

gabina
je mi úplné jasne že to nie je iná choroba ako psychická a všetko to vzniklo v hlave v hlave to musí aj skončiť. Aj to mi je jasne že to vzniklo v detstve ale porovnaj si jedno koľko si mala rokov vtedy a na akej úrovni si bola ??ja keď som bol mali tak som si cucal palec a prestal som stým tiež to bola psichycka porucha keď som bez toho nemohol zaspať nemyslíš ?a ako si som prestal lebo vekom som si uvedomoval že to nie je akosi správne a prestal som stým takže tu ti chcem naznačiť to že všetko je v tvojej hlave .
a čo sa týka toho mne sa zdá vy sa bojíte smrti ja ani tak nie takže asi tak . mne je úplne jasné že jedna cesta ekzistuje ale ta cesta je LEN A LEN V TVOJEJ HLAVE

tish

efef, ty vobec nevies o com toto cele je. myslis, ze nechceme byt zdrave? v poriadku? tesit sazo zivota? vies co je pre mna uspech nad uspech? ze dokazem zjest ranajky v stoji! sediet pri jedle nedokazem, nie som schopna sa na to sustredit. denne bojujem sama so sebou aby som tie nutkania prekonala a vies co to je?? vies kolko sil to stoji?? vies aka dlha cesta to je? podla tvojich reakcii to je tak, ze si poviem, tak oddnes uz nezvraciam, jem normalne a som z toho von.. smola, takto to nefunguje. a tu si ziadba nehovieme v tejto hnusnej chorobe.

efef

jaja
ja neútočím na vás tu ale uvedom si jedno že dobrým slovom tu už dávno asi nejde tak musím trošku aj pritvrdiť ??aby som zdôraznil význam toho čo chcem povedať

efef

Mne je úplne jasne každá jedna tu píšete vy to síce napíšete dávate rady ale preboha mu site si povedať už raz STOP CHCEM PRESTAŤ CHCEM MAT DETI a CHCEM BYŤ SPOKOJNA SAMA ZO SEBOU či už dokonalou alebo nedokonalou ale myslíš si že krása je dokonalosť tak to si na omyle nedokonalosť je krása urči si reálny ciel čo chceš a toho sa drž hovor otvorene o svojich problémoch