bulímia pomóc už nevládzem

Príspevok v téme: bulímia pomóc už nevládzem
ja666

Ludia moji ja už nevládzem už sa neznášam tak že sa bojím čo urobím stále čosi do seba pchám a potom zvraciam ja už neviem čo jesť aby som si to nevičítala zbláznim sa z toho nikto to neviem a ani nechcem aby to niekto vedel a k lekárovi nemám ísť kde lebo v mojom oklolí ani nikto taký nieje pomôžtemi som posadnutá chudnutím celý môj svet sa točí okolo toho ako mám schudnúť a ako vyzeram je to strašné mna to už nebaví ja už nevládzem ale nedokážem to už toľko krát som si povedala že prestanem a začnem odznova ale aj tak to skončí pri raňajkách a potom to pokračuje počas dňa.

chcem veľmi schudnúť nie som vraj vôbec tučná ale ja sa tak stále vidím a uvedomujem si že som posadnutá chudnutím a bojím sa na následky v budúcnosti chcem mať deti ale takáto psychopatka ved nemôže byť matkou....
pomôžte mi prosím ale neposielajte ma k lekárovi lebo ja nemám ísť kam .........

mia doll

cawko, ja som už za tým, teda dúfajme, viem aký je to pocit, ja som sa toho chcela zbaviť a vždicky som zlihala, vydržala som max. deň aj to s takými brutál výčitkami svedomia, že konec. Potom som si jeden deň povedala? Skutočne to chcem, stojí mi to zato? Nie!!! Nestálo mi to za tie pokazené zuby, za tu hromadu vypadaných vlasov, za tú zvädnutú pokožku, pocit únavy, pokazený žalúdok a ešte bohviečo. Nehovorím, že som úplne vyliečená, ale snažím sa, aby sa to nevrátilo. A poradím, začala som jesť každé tri hodiny niečo maličké, tým sa mi naštartoval metabolizmus, a už som zaznamenala pokles na váhe. :) Dúfam, že sa ti podarí prestať. Keep going!

kvetka k

doktor (Dr.) Branko
Varovanie!!!
Chcem upozorniť predovšetkým ženy na človeka, ktorý sa predstavuje pod menom „doktor Branko“. Je z Bratislavy a oslovuje ženy vo vlaku, na ulici a v nákupných centrách s úmyslom pomôcť im. Pozor! Je to nebezpečný človek, manipuluje s ľuďmi a sexuálne zneužíva svoje „pacientky“!!!

ja666

ahojte baby no ja pokračujem čoras rýchlojšie moje záchvaty prejedania a zvracania sa stále stupňujú a už fakt neviem čo budem robiť. ked som v práci tak sa snažím myslieť na prácu ale moje myšlienky sú len tie že som tučná čo zjem a ako to budem zvracať!!

prídem si ako už psychopatka nenávidím sa ale nedokážem jesť normálne a nevyvraciať sa. denne sa už vyzvraciam cca 4-5x a to po 17:00 hod až kým nejdem spať potom ma bolí hlava a ráno sa zobudím ako keby ma niekto celú noc mlátil do hlavy, hned ráno sa vážim a nedajbože aby tam bola zlá váha ja is prídem strašne ale strašne tučná ja už neviem ako mám schudnúť
ked sa pozriem do zrkadla tak tam vidím hnusné prasa ostatní hovoria že nie som ale ja viem že ano a kým nebudem kosť a koža tak budem vždy tučné prasa

elka

vilaamalka
napísala si to tak pochopiteľne aj pre debila,takže aspoň ten čo ako to funguje a aký je to pocit,teraz to môže zažiť len z tvojho písania.Len dodám toľko že čím viac sa brániš tomu aby si sa neprejedala tak tým viac zlihávaš a kopeš samej sebe čoraz hlbšiu a hlbšiu jamu aby si sa potom mohla zasypať

vilaamalka

efef..tebe sa to lahko hovori ... to co si tu ty navrhol ako riesenie, nie je nic nove a myslim, ze to vyskusalo uz vela dievcat ... ale ty len tazko mozes pochopit, co sa deje taky cas v hlave, pokial si to sam nezazil... bojovat treba, to je jasne.. ale niekedy je ten pocit, ta potreba prejest sa tak silna, ze len strasne strasne tazko sa prekonava... mozes robit hocico v snahe zabranit tomu, ale nic nepomaha... az kym sa neprejes a ... a zrazu konecne pride uvolnenie... vsetky problemy, predtym takmer neriesitelne su zrazu len malickosti... to napatie v tebe konecne opadne ... a konecne su myslienky na chvilu oslobodene ... a mozes mysliet na nieco ine... to je zavislost .. to musis pochopit... a dalsia vec co pises .. nejedz vela... boze, keby si vedel, kolkokrat by som bola radsej, keby nebolo potrebne jest .. kebyze existuje nejaka tabletka, ktoru trikrat denne prehltnem a viem, ze je to akoby som si dala nejake vyzivne jedlo, presne to, co moj organizmus potrebuje.. tak si radsej vyberiem to... lebo stale rozmyslat, ci je to dost a ci to nie je uz vela ...ci som to neprehnala... a toto som uz nemala jest.. a podobne... tak to je na zblaznenie... to je akoby si alkoholikovi daval denne vypit poldeci, s tym ze viacej vypit nemoze ... myslis, ze by to bolo take lahke? .. preto su vsetci alkoholici, ktori sa chcu liecit abstinenti ... len bohuzial pri tejto hnusnej chorobe to tak nejde... :(

lll111

pocujte bulimia sa prejavuje prejedanim a spetnym vracnim alebo len prejedanim ze zjete aj celu kuxinu prosim odpiste

efef

baby vidím že zjavne mate problém vy si síce priznávate že to je zle ale nechcete stým nič robiť nemáte, dostatočnú silu nato aby ste to prekonali
neviem skúšali ste vtedy keď mate chuť sa prepchať a ísť to vyvracať
niečo v tom zmeniť, čo tak vyskúšať to že oblbneš sama seba zober sa vtedy a chod si poriadne zabehať tak že keď prídeš domov tak sa ti nebude chcieť ísť sa napchať. podľa man veľa báb tu nešportuje teda malo alebo nič ,začnite aktívne športovať a vypĺňajte čas tým že nebudete mať ani čas si spomenúť na to že mám chuť si sa ísť vyvracať. samozrejme rozplánuj si stravu čo kedy budeš papať nejec veľa ale častejšie menšie porcie. dávaj pozor čo papáš.
a čo sa týka toho že nemaž kde ísť doktorovi v prvom rade navštív svojho obvodného doktora ten ta odporučí kde máš ísť ok .

elka

ja666
ako keby si opisovala moju situáciu,mne už hrabe dlho,ale teraz ak som doma sama tak je to strašné nachystám si také jedlo úžasne ale musí byť viac vodnatejšie,ak nie tak ho zapíjam,aby sa mi lepšie a rýchlejšie vypráznil žalúdok.Ja mám tiež dobrú náladu keď niečo zjem a vyvraciam to ak nie tak som neznesitelná a dokážem urobiť také veci ktoré sa mi protivia.Snažila som sa toho zbaviť no čím viac na to myslím a chcem prestať tým častejšie jem a následne zvraciam.Išlo to tiež najprv pomaličky no pred rokom aj pol sa to stupňovalo a stala som sa anorexičkou,priateľ zakročil a tak som trošku jedla bo mám hrozné problémy s chrbticou a brala som v tedy dosť drné lieky ktoré zaťažovali pečeň a žalúdok.Tak som trošku pribrala asi dve kg a tom som neznesial tak som prišla na systém vracania,a poviem ti tá anorexia bola oveľa znesiteľnejšia,vtedy som sa aspoň neobviňovala že vypijem vodu alebo zjem citrón,ale teraz ak raz dám niečo dohuby tak musím sa tak napučiť aby som to všetko dala von.Idem maturovať a moja psychika je tak labilná že robím všetko aby som sa neučila lebosa neviem na to sústrediť,oslavujem keď sa dokážem naučiť dve látky:-(pred tým som sa učila na jednotky a teraz ledva prechádzam s trojkami.
Neviem ako ďalej,v pondelok som bola na pohrebe mojej 89 ročnej babke a tak neuveriteľne som jej závidela,že je mŕtva.Mala by som sa liečiť,ale nedokážem zniesť pociť najedenosti a už vôbec nie keby som sa pozrela do zrkadla a vydela seba ako som pribrala to radšej umrem

ja666

to čo sa stalo tvojej priateľke je naozaj veľmi smutné...
ale ten pocit viny ked niečo zjem je vo mne oveľa silnejší v tej chvíli ako to aké to bude mať nasledky...
ja viem,že len tak niekto to nemôže pochopiť ale proste ked sa vyzvraciam tak mám opäť celkom dobrú náladu usmejem sa ba dokonca sa pochválim, že som to zo seba dostala a uľaví sa mi, že možno nepriberiem ...........

toto ja pociťujem ked sa vyzraciam a na toto myslím, bohužial nie na to či môžem zomrieť ...

evitka

ahojte babky, tak toto vam mozno pomoze! robila som take iste veci ako vy, uplne presne takze viem ako sa citite! mala som kamaratku, ktora mala ten isty problem az si sposobila rakovinu zaludka, tym ako stale vracala narusala steny zaludka az jej to zacalo bujniet! tak isto nepomohla tym ako nejedla tak neprispela spravnej funkcii zaludka! prestala s tym hned ako sa dozvedela ze je tazko chora, uz totiz nemusela chudnut lebo sa tak rychlo stracala az sa jedneho dna stratila uplne! prosim vas neurobte taku istu hlupost, strasne tym ublizite vela ludom okolo ktori vas lubia a nevedia si zivot bez vas predstavit. to im hadam neurobite?!! drzte sa!!!