ako casto mate sex?

sedmikraska

my sme spolu spavali aj 3x denne,ale teraz sme uz spolu 2 roky spolu non stop cele dni. dokonca aj spolu pracujeme :) no a uz ten sex prestava mat take grady a urcite uz neni tak casto,a le vypada to tak, ze sa to znova zlepsi :)

jaja

to je normál u hak , že znižuje libido, ja po skoro 2 mesiacoch od vysadenia nie som tam kde som bola s libidom predtým ako som to brala:-(

looloo

my máme kedy, aj kde..ale mne sa nechce. tak raz-dva do týždna. ako je to super, len nejak sa mi znižilo libido proste a nepomahaju ani rôzne zmeny HAK,ani španielske mušky a rôzne blbosti. a to som mlada baba, mam 19 rokov...

:p

no ja s partnerom ho mame barskedy, aj ked su jeho, ci nasi doma, a v susednej izbe..pustime hubu, ta to stlmi:P no nas jeho mama aj nachytala, ale naucil ma si z toho robit srandu, takze tak, s humorom ide vsetko lepsie:D

leerka

no takze my tiez nebyvame spolu ,a le mame kazdy vlastnu izbu, takze je to v pohode, takze sex je niekolko dni v tyzdni a cez vikend aj niekolkokrat, vacsinou je niekto doma,ale to nas nezaujima, ved ked je chut, tak to musi byt...... este sa nam nestalo , ze by nas jeho alebo moji rodicia nachytali a to sme spolu uz vyse 3 roky......

lola03

Ja som na tom velmi dobre, sex mam kazdy den, niekedy aj viackrat do dna ... ale tiez sa to strieda napr.ked sa nejake dva dni nemilujeme:)

e24

No ja s manzelom byvam sice pod jednou strechou,ale nie sme na tom asi lepsie.Nasou antikoncepciou su nase dcerky -4 a 3rocna.Vecer nas poriadne vystavia a zaspavam nad rozpravkou co im citam a rano su uz o 6 v nasej posteli:)