JE MI NA NIC ...... :(((

Príspevok v téme: JE MI NA NIC ...... :(((
nikčaaa

jj je to tak... uz ma nebavi nic... mam depky z toho ako vyzeram a aj tak sa prejedavam ... citim sa sama.. opustena.. chlapci sa so mnou len zahravaju...kazdy den je taky isty,totalny stereotyp ! proste to iste dookola ! vstanem rano,skola,o piatej som doma. ucenie do osmej,spim a zase to iste... cez vikend bud v piatok alebo v sobotu sa opijem.. je mi super..... na druhy den sa citim trapne... potom zase ucenie... furt myslim len na jedlo.. je mi do placu zo vsetkeho.. nikto si nevsima ze mam problemy lebo som dobra herecka .. a nikomu sa s tym nechcem zverit.. som sama........

nikčaaa

vsak ja by som aj chcela robit daco ine .. ale ako ?? nestiham nic ! ani nemam na nic ine cas ! proste ako ked od rana do tretej som v skole a potom hodinu cestujem domov.. potom len max hodina pred telkou a mozem sa zacat ucit ! to je vsetko co stiham ! a vtedy vecer sa zacnem prejedat .... lebo to uz nevladzem .. vravim max co je ine to je bud piatok alebo sobota ked som vonku ... ale vtedy vacsinou pijem ...!! a vtedy som neskutocne stastna..vsetko je super ! vtedy si pripadam ze kazdy ma ma rad .. ale asi to tak neni .. to robi len ten alkohol .. a na druhy den je vsetko zase take isteee..vzdycky robim akoby sa nic nestalo.. akoby mi nic nebolo ...... ja to neviem slovami vysvetlit co mi je !!!

:-((

nikcaaa je v kazdeho rukach ako sa urobit stastnejsim.jednoducho si povedz ze koncis so stereotypom.rozdel si cas inak.aby si mala aj cas na ucenie sa, ale aj na zabavu, urcite mas nejake hobby.nauc sa mat seba samu rada a okolie si to hned vsimne!!prihlas sa an nejaky kruzok, kde si najdes kopec kamaratov.

diana

V prvom rade sa snaž zmeniť ten stereotyp,snaž sa neprejedať a hlavne sa nespíjať,pokiaľ to máš pod kontrolou to máš z toho