myslite ze je to normalne?:(

banan

mal pravdu ze sa rozisiel , inak by isiel do vazenia. Pre par minut rozkose sa mu asi nechelo sediet par rokov v base.

jebnutykokot

takychto curakov nechapem co balia decka co este ani nekrvacali a robia najvacsich machrov,jednu pustit na tvar a ist dalej,jebnutykokotko...Ked budes mat tolko rokov ako on teraz skus sa vzit do toho ze by si chodila so 16 rocnym chlapcom oki,ze jak by si sa citila,ci by si sa nehanbila

s3ko

Ked to spravil, tak za to nestal... Moja caja je o 11 rokov mladsia odomna a ja by som bol rad, keby bola panna. Ma 17. Urcite pride taky co Ta bude chciet, aj chapat.

selestina

ked ta nechal kvoli tomu, ze si s nim nemala sex, tak nech ide kade tade. A podla mna, ked mas 16 tak je v pohode a normalne ked si este sex nemala. Ja som s nim zacala ked som mala 18 a nemyslim, ze by to bolo nejako neskoro. Tvoja chvila pride a nepotrebujes na to kamosa ktory ta pretiahne, aby ta potom chceli starsi chalani. To je dost detinske.

27 ročný

aj ja by som ta chcel pretiahnut.. taka rychlovecka a potom by som ta odkopkol tak rychlo vy prisavnice jedny;)))