Panna a "prstovanie"

andrea522

Ahojte dneska idem ku kamoške spať lebo pojdeme spolu do školy je sama doma tesim sa... Už máme vymyslene plány. 1. plán je ideme sa vzrušiť a vyprstovať + príde ku nám jeden chalan ktory nas vyprstuje a ked uz tak vyšuka tesim saA AKURAT SI BALIM POTREBNE VECI... A HLAVNE PRE KAMARáTA KONDOM keďža ja som skvor ho kupila pre byvaleho kym sme sa nerozisli... tesim sa na nas den,..

Ale potrebujem pomoc... čim má začať chalan ked ma chce vyšukať... ja asi si s kamoskou pojdeme lahnut a roztiahneme nohy cii??

sewie

najvacsi doraz davas na sex TY! lebo hodnotis kvalitu ludskej bytosti na zaklade toho s kolkymi a za akych okolnosti mala sex...

stavias hodnotu ludi a lasky na hodnotach ktore sa neustale menia casom....stavaj radsej na hodnotach ktore ostavaju vecne, su preverene casom a maju skutocnu hodnotu...¨

ked chce byt niekto pannou /paniom do svadby-ok, ich rozhodnutie...ale tvrdit ze to je jedina spravna cesta, je velmi velmi kratko zrake a aj dost hlupe

čistá láska

Keď dáva žena panenstvo mužovi, nedáva mu len telo, dáva mu seba celú. Spája s jeho životom svoj život, dáva mu svoju pozornosť, starostlivosť a lásku až do konca svojho života. Je to úplný a exkluzívny dar, dar pre jediného. Sex len potvrdzuje duševnú oddanosť.

Naproti tomu ponúknuť niekomu len telo a inak s ním nechcieť mať nič spoločné je trochu smiešne a schizofrenické. Milovanie s druhým je komunikáciou, pri ktorej si dvaja vyznávajú lásku hovoriac: som tvoja, LEN tvoja, a NAVŽDY, lebo ťa milujem. Každý jeden sex je o tomto odkaze a platí to aj pre mužov: som tvoj, len tvoj a navždy. Žena, ktorá spí s niekým, ku komu sa nechce zaviazať, telom hovorí: som len tvoja a navždy, ale v srdci si myslí napr. toto: teraz spolu spíme, ale neznamená to, že ti obetujem celý svoj život, že budeš posledným mužom v mojom živote, takto mi to vyhovuje, sex s tebou je dobrý, užívam si ho, ale zatiaľ ťa za muža nechcem. Chcem pôžitok, ale nie záväzok. Kto vie, ako dlho nám to takto vydrží?

To je jeden veľký rozpor medzi tým, čo hovorí táto žena mužovi neverbálne svojim telom a čo si v skutočnosti myslí. Dá sa veriť takej žene? Minimálne nie je úprimná voči mužovi, s ktorým spí. Naproti tomu žena, ktorá sa rozhodne darovať svoje panenstvo manželovi, mu identický odkaz hovorí telom aj dušou: som len tvoja a to navždy. Nikto iný pred tebou nebol, čakala som na teba, si pre mňa naozaj výnimočný muž, jediný muž v mojom živote. Slovu tejto ženy sa dá veriť, lebo ho potvrdzuje svojimi skutkami, svojou čistou minulosťou. Veľmi dobre si premyslela, komu vyznala lásku a komu sa oddala, lebo vedela, že to urobí len raz a bez odvolania.

Mimochodom, kto kladie väčší dôraz na sex: žena, ktorá spí s viacerými, kým sa nakoniec za jedného vydá, ale žena, ktorá so sexom čaká až do svadby? Tá prvá si možno hovorí: nebudem si predsa odopierať sex, kým stretnem toho pravého... Tá druhá si sex odopiera, aby bol výnimočnou oslavou lásky s tým jediným..

sewie

"Nie je nič krajšie, ako keď dievčina môže prestúpiť s hrdosťou pred svojho vyvoleného s tým, že on je jej prvým v živote, že jemu, ktorého miluje a ktorého si vzala za manžela, darúva to, čím sa žiadny iný muž na planéte nemôže pochváliť, že by od nej dostal"

Nič nie je krajšie?! na to že sa nazývaš ˇ"čistou láskou" dávaš až príliš veľký doraz na sex!

žena nie je na jedno použitie! sú určite krajie veci ako svoje telo čo može žena dať! myslíš si že ke´d sa s niekým vyspí ale už ho viac neuvidí, tak ten dostal viac ako ten s ktorým nakoniec strávi zbytok svojho času? dá mu lásku, starostlivosť,pozornosť, nehu? domov?rodinu?...dovolí mu aby ju spoznal? a budem pred ním nahá psychicky...

ty vieš o láske houby!

čistá láska

Čo dáva panne "prstovanie"?

Je azda prípravou na lásku?

Láska by mala byť čistá, nežná, nevinná. Pristupuje k svojmu vlastnému telu i k telu druhého s úctou. Necháva zahalené, čo zahaleným má ostať, neberie si, čo jej nepatrí. Láska je trpezlivá, počká, kým dozrie čas na sebadarovanie dvoch milujúcich sa osôb v manželstve. Môžeme hovoriť o láske a úcte chlapca k telu dievčaťa, keď ju prstuje? Chlapca, ktorého k dievčaťu nič neviaže a ktorý tým pádom môže zažiť podobné zážitky aj s inými dievčatami?

A akú radosť zo svojho panenstva môže mať dievča, keď sa vyzlečie pred chlapcom a dovolí mu prstovať ju? Možno fyzicky je ešte pannou, ale je ňou aj duševne? Už odhodila panenskú cudnosť a hanblivosť, keď odhodila šaty pred chlapcom/mužom. Má ešte panenskú blanu, ale svojím správaním koketuje s jej pretrhnutím. Váži si svoje panenstvo, keď sa s ním takto zahráva? Čistota panny je v jej srdci. Čo má v srdci a predstavách panna, ktorá pristúpi na prstovanie cudzou osobou - mužom či ženou? Panenstvo dievčaťa je čistotou tela aj srdca, je o tom, že jej telo je uzamknutou záhradou, ktorá je vyhradená len pre jedného jediného, ktorému sa raz odovzdá úplne a so všetkým (a aj on jej) navždy - v manželstve. Nedovolí do tejto záhrady vstúpiť skôr nikomu inému, ani na skúšku, ani pre vlastný zážitok, ani pre tzv. prípravu pre toho pravého. Keď nadíde chvíľa svadby, svoje panenstvo nestratí, ale daruje ako svadobný dar svojmu milovanému. Milovaný manžel dar prijíma a obaja - on aj ona, sa z toho tešia. Naproti tomu každý muž, ktorý príde pred manželom, pripravuje (okráda) pannu o jej panenstvo a ona svoje panenstvo stráca, už ho viac nebude môcť darovať ...

Dievčatá - panny, rozmýšľajte, čo robíte, lebo neskôr vám to bude ľúto. Nie je nič krajšie, ako keď dievčina môže prestúpiť s hrdosťou pred svojho vyvoleného s tým, že on je jej prvým v živote, že jemu, ktorého miluje a ktorého si vzala za manžela, darúva to, čím sa žiadny iný muž na planéte nemôže pochváliť, že by od nej dostal. Neexistuje nik druhý, kto by ju videl nahú, kto by sa jej intímne dotýkal, komu by predtým venovala vášnivé bozky a objatia. Taký manžel - skutočný muž bude hrdý na svoju vyvolenú, bude sa cítiť poctený, lebo našiel perlu a tá perla si vybrala práve jeho a na celý život...

Ak ste už urobili nejaké chybné kroky v tejto oblasti, vždy je možné začať odznovu, inak ...

andrea522

Ahojte mám 12 rokov.. Prstovala som už od 11-tich. Je to fajn. Mám frajera a má chce vyprstovať. Dala som sa mu a musím povedať je to oveľa lepšie než sama. Sex ešte neplánujeme. Som panna a to ma teší..

Pomôžte mi s niečím.. Keď sa doprstujem a idem sa vicikať tak mi ide biela tekutina. Neviete co to je?