Zenske ochorenie

RNG

Skus GSE a enzymaticke cistenie(silne enzymaticke zmesi hodinu pred jedlom). Mozno ti to pomoze. Pripadne aj protizapalove, ako GLA(pupalkovy a borakovy olej) a hlavne quercitin(2x1 gram)

lucka

viete, ona mi uz nefunguje, ale nikto mi ju nevyberie, lebo to nevedia. A tak ma stale trapia, uz som zrela na psychiatra. Ta strasna bolest pri zakrokoch.

RNG

GSE je antimikrobialna latka, ktora je ucinna na rozne infekcie, aj na niektore take, kde atb. zlyhaju.
Je to vyrobene z grapefruitovych semienok, patentovane pod menom "citricidal" a pouzivane v USA uz od roku 1982 s velkym uspechom.
GSE obsahuje 33% povodneho citricidalu.
Odvtedy sa zjavilo mnozstvo napodobnenin,aj v Europe, dokonca pod menom GSE(Nemecko)a citrovital(Cechy), ale ich zlozenie je horsie, nez originalu.

lucka

napisala som. Za odpoved dakujem vopred. CO JE TO GSE? Dnes som bola u gynekologa, nedal mi ani antibiotika, uz nevie co so mnou. Naposledy mi tu zlazu spalili, aby mi odumrela. A nepomohlo, zas ma budu musiet rezat, co nema ziadny zmysel.

RNG

Skus protizapalove a prirodne antimikrobialne.
Treba potlacit nielen zapal, ale aj pricinu zapalu(bakterie, virusy a najpravdepodobnejsie ale kvasne kultury) na to je GSE, extrakt z olivovych listov, oreganovy olej atd