život po rozchode

Príspevok v téme: život po rozchode
dada

ahojte vsetci stastní aj nešťastní. nechcem ani tak radu ako vasu osobnu skusenost. ako sa vam vyrovnava s rozchodom resp. s kopackami od cloveka,o ktorom ste sa domnievali, ze je ten právy a jediný na svete. zaujmama ma cas, i ked je to velmi subjektivne, ktorý ubehol, kym ste prestali mat negativistické postoje, zlu naladu a opat ste sa zacali zaujmat o opacne pohlavie. je toho este vela, co by ma zaujamlo, aj to, ci ste boli schopní sa s nim stretnut a osobne sa porozpravat. nechcem pisat zbytocne dlhý príspevok tak pls píste, co vas v tejto oblasti napadne. mimochodom nepatrím uz do kategérie násťročný.

dada

snazim sa na to nemysliet a chvilku mi bolo aj lepsie, ale ono si ma to aj tak vzdy najde. mam take divne pocity, mozno aj vycitky, i ked nemam najmensi dovod. nechcem stresovat, alebo robit ukvapene zavery, ale strach zo samoty ma prenasleduje a neverim tomu, ze vkrocim do dalsieho vztahu. nie som vobec sebavedoma a ani som nikdy nebola, ale aspon tu dobu co som mala partnera mi bolo lepsie na dusi a necitila som sa taka neatraktivna.

krisha

ja som dost silna osoba, ale 1. rozchod ma zobral. Boli sme spolu 6 rokov a z nicoho nic mi prisla sms, ze je koniec, ani dovod,ani nic. vsetci nas brali ako par, ktori to zakonci svadbou, mali sme spolocnych kamaratov, stretavali sa nase rodiny, som krstna brachovej dcery, on je krstny.Takze som ten vztah brala naozaj vazne a mala som pocit, ze aj on, nic nenasvedcovala tomu, ze by sme sa mali rozist. Prve dva dni som prezivala tazko, boli aj slzy. Neskor, asi po tyzdni,som ho stretla s dovodom nasho rozchodu. Ked som sa na nich pozrela, bolo mi do smiechu, necitila som vobec nejaku bolest pri srdci, proste mi bolo na smiech ako hlboko dokazal klesnut v mojich ociach a ako som zistila aj v ociach naich znamych, hoci nie som modelka, ta kocka, za ktoru ma vymenil mi nesiaha ani po clenky. Od vtedy som sa zatala, chlapa na vazny vztah si nehladam, len si uzivam zivot a mladost.

cat

no "chvilu" ti to urcite potrva..zvlast ked hovoris, ze to bola 1. laska. ten moj vztah laska nebola, len ja som lubila, on na mna zvysoka sr..ale to kym som ja pochopila..ved hovorim...3r.kazdopadne zalezi od teba, aka si silna a ako sa s tym dokazes vyrovnat a este...ozaj plati: co ta nezabije - to ta posilni !!! tak hlavu hore :))

dada

veronika, vy ste to tahali celu dobu na dialku?? pokial ano,tak ide aj o moj pripad. tiez sme sa pokusali resp. ja som sa pokusala udrziavat vztah na dialku, ktorý je velmi vycerpavajuci, ale ked su tam silné city ani to neni prekazkou. aspon pre mna to nebolo.

dada

tak to mam pred sebou este vela zlých dní, tyzdnov, mesiacov... toto bola moja prva laska a ako hovori jeden citat aj velka laska je len maloou nahradou za tu prvu. ten vztah netrval ani tak strasne dlho ako ten samotny proces zoznamovania, dvorenia... ale aj to staci na zlomene srdce.

veronika

ja mam podobnu skusenost, prvy rozchod, po roku, zo dna na den, necakane, bol to brutus sok ako blesk z jasneho neba, dodnes neviem, preco...bola to moja prva velka laska, myslela som aj citila, ze na cely zivot, aj on mi to ta daval najavo, aj okolie bolo v tom, teda moji priatelia aj rodina, ze budeme spolu zu fakt navzdy, aj jeho rodina sa o mne vyjadrovala ako o buducej snache, takze...fakt je, ze sme mali 20....su to styri roky...on je v cechach,lebo ej ceh, ja som tu v ba...od rozchodu budu v lete styri roky a obcas nanho este myslim...na tie krasne chvile a vobec...nepochopim, preco..po no som mala dalsi vztah.cca styri mesiac epo rozchode, dalsi cech, divite sa ze dalsi cech???ano, tiahlo ma to tam stale...ale vo vztahu som nebola stastna...nemilovala som, len som mala rada...potom..som bola sama skoro rok a nasla som si konecne bratislavcana a sme spolu stastni, zijeme spolu uz rok, spolu sme rok a pol...ale priznavam sa,...na prvu lasku nikdy nezabudnem..a uprimne...to, co som citila k tomu prvemu, som odvtedy uz necitila....k nikomu.

cat

mno..kopacky konkretne som nezazila, ale dajme-tomu rozchodov..az az...najviac ma mrzel ten 1..a myslela som na neho este asi 2r, kym som nenasla dalsieho, ktory ma z toho smutku trochu vytrhol, ale nakoniec ma to uplne preslo az po 3r, kym som nasla cloveka, ktoreho mam naozaj rada a aj on mna.