je mozne zbavit sa alergie na potraviny?

mira

mliečne bielkoviny môžeš úplne vylúčiť. Ak už nerastieš a nepracuješ fyzicky, nemusíš bielkoviny preháňať. Stačí trochu strukovín.Okrem soje ak si na ňu alergická. Bielkoviny /aminokyseliny/ sú aj v celozrnných obilninách.
No a nezabudni obmedziť cukor a ovocie, zameraj sa na zeleninu.

mira

Alergií sa môžeš zbaviť kedykoľvek, ak pochopíš systém fungovania choroby.
Alergie vzniknú keď sú uvoľnené sliznice, koža, lymfatický a imunitný systém. To je z dôvodov konzumácie jedál obsahujúcich cukor a hlieny. To je aj ovocie a mlieko, i keď zrovna na toto nemusíš byť alergická.
Je spústa lahodných potravín, ktoré chutia oveľa lepšie ako mliečne, nie je dôvod jesť mlieko.

cat

mno...takze..lekar mi dal zoznam potravin, ktorym sa mam zdaleka vyhnut..tu sa nejedna o mlieko..keby len..to by bolo viac ako uzasne(aj ked ja mam mlieko rada), na zozname je snad vsetko, co nejak s mliecnou bielkovinou suvisi...vsetko, tym myslim aj taku blbost ako su marina kekse, kde je susene mlieko a to je prosim-pekne vsade, prejdite sa po potravinach a pozrite si zlozenie vyrobkov..je vsade..snad v kyslich uhorkach nie..:))cize..co nemozem jest, to uz viem, skor by ma zaujimalo..ci naveky...asi hej..ze?keby som to podporila enzymami..akymi?

RNG

Alergie su casto z toho, ze si telo nevie poradit z niektorymi zlozkami, lebo njema na ne potrebne enzymi.
Tie sa ale daju dodat vo forme doplnkov. Cuba je, ze ich potom musis brat vzdy, ked jes to pre teba alergenicke jedlo.
Niektore alergie su ale tak silne, ze ani toto nepomoze.

usiko

alergia na mlieko nie je zla vec, mlieko ne vyslovene nezdrave...ale ak mas na mlieko, tak skus jogurty, to je kyslomliecny vyrobok, ten by si mohla jest......