Ako na to?

milan46

caute mam 18 a ece som nemal sex a ked som mohol mat moj "maly" sa nepostavil stalo sa mi to uz niekolko krat... co s tym mam robit?

xman

ja som mal tiez takyto problem.Ale teraz mam dalsi problem.Nezacala krvacat.To ma kazda zena?alebo nie?akoze panna...

juva

Ani do mňa sa prvý krát nevedel dostať.Bola som celá napnutá a neuvoľnená,myslím,že to bol hlavný problém.Dosť to bolelo,ale ono sa to časom vychodí.:)

jajka

Chce to len kľud a pokoj. Netreba sa s tým ponáhľať, ak to nejde, netreba si robiť ťažkú hlavu.
Skúste kúpeľ, dlhšiu predohru, masáž, nech ťa skúsi trochu roztiahnuť palcom alebo dvomi, nie však veľmi hlboko. Alebo skúsiť ten lubrikačný gél, ako to písala lolka. A hlavne musíš byť uvoľnená!!! PRvý krát (nie u každej) to môže byť bolestivé, skús polohu: on leží a ty na ňom sedíš - viacmenej sa na ňho sama ,,nabodávaš,, krúživými pohybmi panvy. Tak to vieš kontrolovať, ak bolí prestaneš.
Dúfam, že rada pomôže. Príjemný ,,prvý krát,,. :o)

lolita22

netreba sa silit do toho aby si uz mala po tom, uvolni sa a uzivaj si partnera nech ta olize tam dole, alebo je taky truhlik;)?

lolka

Buď kúpiť lubrikant, alebo na prsty si dať trochu slín a potrieť žaluď...Je to normálne, hlavne ak si panna alebo po menzesi...