zub mudrosti

Príspevok v téme: zub mudrosti
zuzana175

uz dlhsiu dobu mi rastie na spodu zub mudrosti.doposial to bolo bez problemov,ale od vcera ma to priserne boli.a mam dojem,ze tu bolest moze spôsobovat aj dasno(mozno to dasno ani nie je,neviem,ako to pomenovat.tvori to sucast ust-ta bocna strana)neviete mi prosim pomoct,ako to bude dalej pokracovat?ci by som mal ist k zubarovi,alebo nie?na druhej strane mi tiez rastie a tiez ma niekdy bolel,ale to prestalo.myslite,ze aj toto prestane? dakujem vam

5555

no to asi zalezi s kade pochadzs a kde si to das urobit prvy krat som neplatola nic a teraz 500 co je v norme ty asi tak rada stresujes ako ja vsak?kolko mas rokov asi malo ked o niecom takom este nevies ze?

3333

najprv by som zasla za zubarom ono ti len napichaju injekcie potom narezu dasno a vlastne aj tu kost no vytiahnu a zasiju ale ved ono ti to tam vysvetlia len cim skor uajdi za lekarom

3333

no ano trosku ho bolo vidiet ono sati zda ze este len rastie on uz vyrastol ale ako som vravela pod dasnom na to je najlepsie mat snimok ale kvoli tomu nejak stesovat nemusis je to neprijemne ale da sa to

enya

Mne na jar zubár vytrhol 3osmičky, tiež len kúsok trčali spod ďasna a z jednej ma začal bolieť zub, čo ma tak tlačila, tak mi ich vybral. Ešte mám jednu, no tá je stále pod ďasnom, musím ísť na stomatochirurgiu a tam mi to vyoperujú. Tieto zákroky je lepšie robiť v zime, lebo keď je teplo, dlho sa hojí rana. Zubár povedal, že mám strašne hlboko korene osmičiak, že to ešte nevidel. Inak som spokojná, že mám tie osmičky von, zle sa čistili a teraz aspoň viem, že tam nebude kaz.

zuzana175

3333 - a tebe ten zub robili,ked bol vonku? ja som si vsimla,ze on mi este len ide von.vychadza mi,tak si myslim,ze preto ma to tak boli:(

3333

ja som mala presne to iste a j teraz ale na druhej strane uz som bola aj objednana ale mam zdravotne problemy takze to musim odlozit velmi dlho s tym necakaj pretoze ked sa to zacne rozkladat tak az potom si zňuzijes viem o com hovorim