Rybaci zapach tam dole

Príspevok v téme: Rybaci zapach tam dole
helpme!

prosim vas, uz dlhsie ma trapi zapach akoby po rybacine tam dole, a zaroven biele sulance na pyskoch, robi sa mi to kazdy den. bola som uz s tym par krat u gynekologicky a ta mi dala vzdy nejake antibiotika, ale mne sa to stale vracia. tu som niekde citala ze to mozu byt chlamidie ci nieco take a ze to sposobuje neplodnost. ako to ze to moja doktorka ignoruje? ako sa to da liecit?

evellin6

treba si dávať pozor na stravu,kvasinky sa premnožia keď to preženieš s cukrom alebo kombináciou:mlieko a ovocíe.Môj gynekológ mi doporučil nakvapkať na "slipku" pár kvapiek Candimis-u -www.lekarendoma.sk Chvílu to štípe ale dá sa vydržať.Je to proti Candide a akejkoľvek pliesni.Ja som si to dávala aj do pohára s vodou a pila.Ďalšia doktorka Candimis doporučila zas takto: 1 kvapku rozmiešať s kvalitným olejom a do tejto tekutiny ponoriť tampón a vsunúť na noc do pošvy.Je treba si kupovať kvalitné veci bez chémie-našla som na trhu Tampóny Natracare z biobavlny a nie sú bielené chlórom.

Monika1984

rahinka/ a cudujes sa? Holit sa panskou penou na holenie alebo celkovo akoukolvek penou na holenie tam dole ja by som mala mykozu hned! Rozumnejšie je urcite holit intimnym mydlom

paprickaaa

Ahojte baby, ja som mala ten isty problem a tiez mi gynekolog predpisoval rozne druhy tabletiek a cipkov a nic! Az raz sa ma spytal, ci si ju nahodou velmi neumyvam a to bola pricina, jednoducho mi povedal nech si ju tolko nemydlim :D a tie rozne mydla na intimnu hygienu su len reklamny tah a pri castom pouzivani viac skodia ako pomahaju.

rahinka

Baby ja osobne mam taky isty problema asi som aj zistila z coho. acalo to ked som zacala pouzivat priatelovu penu na holenie Gilette tam dole lebo sa mi minula moja. asi obsahuje nejaku zlozku ktora je agresivna s tym. Skusim teraz na holenie pouzivat len mydlo na intimnu hygienu a nasadim znova antibiotika dufam ze to pomoze. vy mate skusenosti s panskym gelom na holenie??

pepe_121

Ahojte baby .... tiež mám taký problém už dlhší čas a znovu sa mi to vrátilo. Raz som bola u ženského a ten mi predpísal Rosalgin a takú mastičku a chcela som sa spýtať či by mi mohol ten Rosalgin pomôcť, pretože ten je bez predpisu a ku ženskému ísť nechcem .... ďakujem za odpovede :)

mataBB

biely vytok ako taky nie je problem...alebo aj priesvitny...je to ok, udrzuje spravne ph a zvlhcuje posvu..ale akonahle zacne smrdiet po rybine tak je to priznak kvasiniek...alebo ked je zeleny, krvavy a pod
kathi- tomu nerozumiem, ze to berie ako ok...toto su zalezitosti imunity...akonahle ma zena slabu imunitu tak sa na nu lepia aj taketo problemy..treba ju posilnovat!

veronika1211

kathi hadam ma len ten vytok ked ma zapal a vtedy sa ani neodporuca mat sex. okrem toho si myslim ze z toho neprijemneho vytoku by mohol mat problemy na penise ja muz, nielen sa citit neprijemne.