Chatovanie s cudzimi zenami

mimi1234

muži a naše trápenia... môj virtuálny svet neuznáva, radšej si kupuje kredit na tajnú sim kartu, volá, píše, v noci odchádza...a ja som tá čo robí problémy... problém sú naše dve deti , hypotéka atď...začarovaný kruh, kde niet úniku...sú rovnakí, všetci...nevedia si vážiť, čo majú doma, staráte sa, navarené, čisto, postarané o deti, vy vyzeráte super, máte super prácu... čo im chýba?!!
som možno zatrpknutá žena, ktorá hľadá to čo nie je..

missy305

Moj priatel to si pise..ale s byvalou frajerkou...mysli si ze ja to neviem.Viem len som mu to nepovedala..neviem ako sa v takej to situacii zachovat.Ja by som to nedokazala.poradi mi niekto?

missy305

Moj priatel to si pise..ale s byvalou frajerkou...mysli si ze ja to neviem.Viem len som mu to nepovedala..neviem ako sa v takej to situacii zachovat.Ja by som to nedokazala.poradi mi niekto?

moriia

Ahojte ja mam podobny problem..akurat ze priatel sa prihlasil na azet ako zena!!! ma tam fotku nejakej baby a v albume fotky tej baby ako sexuje.
A pise si s lesbickami takym sexualne, uchylnym stylom...
zistila som to len nedavno, on vsetko popiera :-( este neviem ako to riesit...
poradte PROSÍÍM
jeho nick je zajka19@azet.sk :-/

holaa

Ja som si tym tiez presla. Vdaka mojej intuicii(zeny vedia o com hovorim) som si sadla za net a zacala hladat a nasla som jeho nick s albumami ako :,,moj drak" ,,moj mec" zacala som si s nim pisat z cudzieho zenskeho nicku ukazal mi fotky a ked niekomu robite fajku 3x do tyzdna spoznate "HO" aj keby ste nechceli. VSetko som mu na dalsi den vyklopila, riadne sa zahanbil. A ked Vas lubi, prestane, pre toho mojho to bola dostatocna lekcia, pochopil, ze to nie je spravne, ze ak niekoho lubite toto nerobite a sme spolu uz 5 rokov (stalo sa to na zaciatku nasho vztahu) a sme stastny. ale aj JA aj ON mame zakazane navstevovat pokec a podobne. Vsak ked niekoho lubite, nemate potrebu flirtovat s inym a zvysovat si tak sebavedomie, nie??????Ak hey, tak problem nie je v pokeci, ale vo vasom vztahu.

macik78

ahojte vlastna skusenost - ruky prec od chatovania... clovek sa tak do toho vzije ze nevera je na spadnutie. Mala som priatela holdoval tomu a vsetko sa prevalilo a nebola to jednorazovka ale niekolko desiatok kontaktov, a to ze s chatovanim prestane? Omyl vzdy sa da dat novy nick a ty nikdy nezistis ze si chatuje dalej pod inou prezyvkou

nashira

Vsetko zacina v mysli a ako hovori Lea tam nevidime .Ale da sa rozpoznat postup.
Ked je to v mysli nevidime to ...je to ako choroba najprv pridu priznaky z ktorych si niektori nic nerobia a potom to prepukne naplno az tak ,ze pacient podlahne a je po vsetkom.To bolo obrazne ,aby ste rozumeli:)

chulia

chlap moze aj lubit a podvedie.
Mne to rozbili rodinu tiez.
Sice plati, ked chce podvedie...ale plati aj"Prilezitost robi zlodeja"
Ja som o tom vedela, nepoznala som vtedy vsetky rizika, bola tam dovera v partnera, tolerantnost a dopadlo TO.
Dnes , keby som to zistila u noveho partnera, nic nezistujem, jednoducho ho vyrazim hned. Mam velmi bolavu skusenost.