PORADME MI

Príspevok v téme: PORADME MI
petkaaa

PROSIM O RADU..MAM 21 ROKOV MOJ PRIATEL MA 33 S KTORYM MAM 2ROCNE DIETA ZIJEME SPOLU UZ 3 ROKY..A PRED 9 MESIACMI SOM SPOZNALA JEDNEHO CHALANA O 2ROKY MLADSIEHO..PODVADZAM MOJHO PRIATELA S NIM.JE MI S NIM FAJN A O SEXE ANI NEHOVORIM..S TYM MOJIM PRIATELOM JE TO ONICOM ON PRACUJE V TALIANSKU TAKZE SME SPOLU LEN 4DNI ZA 6TYZDNOV AJ TO SA HADAME..PRED TYZDNOM SOM SA SNIM ROZISLA ALE ESTE BYVAM V JEHO BUTE A NEVIEM SA ROZHODNUT CI AMM ODIST BYVAT S TYM MLADYM PRETOZE NIECO ESTE CITIM K TOMU MOJMU PRIATELOVI A NEVIEM CO TO JE..NA JEDNEJ STRANE BY SOM CHCELA ZIT S TYM MLADYM A NA DRUHEJ NIE..PROSIM PORADTE ALEBO POVEDZTE SVOJ NAZOR NATO

petkaaa

mno kazdy hovori ze mam ist do talianska ale keby ste vedeli ako sa sprava ku mne tak by ste to nehovorili ze amm ostat s nim..napriklad ako nadava,klame atd..preto som si ja ansla druheho hoc je mlady ako hovorite ale nie je ako ostatny...vie co je to rodina a verim tomu ze aj malu lubi ako mna..nejde mu o zabavu nechodi ani na disky sam a ked ano tak so mnou ani za kamaratmi nepojde radsej ide za mnou chce s nami byt kazdu chvilu ale ja si to nemozem dovolit kedze ete byvam v priatelovom byte necem sa ukazovat az tak na verejnosti

Deee

Petka nuz si v tazkej situacii, ale viac menej si si ju sama vyrobila, mas muza, ktory ma o teba zaujem a planuje zivot s tebou a dcerkou v Taliansku, a potom mas mladeho chalana, ktory este ani nevie co je zivot, ak ti priatel neveri, tak vie preco, sama si to potvrdila tym, ze ho podvadzas. Rozhodnut sa musis sama, no vzdy si uvaz do buducnosti co to pre teba znamena. Ja na tvojom mieste by som okamzite balila do Talianska, kamaratky a znamych si tam bez vacsich tazkosti mozes najst a zaroven zacnes novy zivot bez pokusenia...

petkaaa

vierka diky za radu..ale ako hovoris ked ho lubim mam ist za nim..lenze tu je ten problem a neviem ci ho lubim..a niekedy mi to fakt pripada ze ma tam chce len kvoli tomu aby som tam bola sama bez kamaratov a kamaratiek..my sme sa uz rozisli ale zatial byvam v jeho byte aj s malou.ale on asi tomu nechce rozumiet ze sme sa rozisli teda nepripusta si to.teraz vo stvrtok ma dojst na 12dni domov a ja neviem co bude dalej

vierka

petka,ja by som šla za ním,a bolo by vám fajn,pokiaľ ho ešte ľúbiš.Ale ak chceš ostať len kôli tomu rduhému doma,tak neviem.Ver tomu,že mu je tam v Taliansku ťažko a smutno,a určite by sa tešil v práci na stretnutie s rodinkou večer.Aj on by sa chcel pohrať s malou.Ale rozhodnutie je len na tebe.ty musíš vedieť,čo je medzi vami.A keď ti neverí,možno má na to dôvod.Pokiaľ ťa chce zavrieť medzi 4 steny,tak to nemá zmysel

anulik

Ak ta vola do Talianska-musi ta este stale lubit,nemyslis,ze aj on by si tam mohol niekoho najst,ale zrejme to nerobi,ak na vas dve mysli?si zrejme este na materskej,nemas co stratit-myslim tym,ze asi nepracujes-tak bez to skusit na par dni-mesiacov-a vyskusas,ci sa k sebe hodite,alebo nie,ved vztah na dialku veru nema perspektivu.A ten mlady zajacik,ktoreho milujes,je ozaj este len na zabavu-ako by sa o vas postaral,ked zrejme este nazaraba?

dadah

takze teraz si si vlatne sama odpovedala. chces byt s tvojim mladsim priatelom tak to tak urob. ja netvrdim, ze mas ostat s otcom tvojej malej, ale ze mas mysliet aj na nu. vzdy existuje viacero moznosti a nikdy nevies, ktore je to to spravne, lebo ked sa uz rozhodneme pre jednu cestu na tu druhu nevstupime a neda sa slapat po oboch sucasne. urcite vies ako sa chces rozhodnut, len sa bojis.

petkaaa

MNO TAK TERAZ STE MI DALI..XIXI..VSETCI TRAJA TVRDITE ZE AMM OSTAT S TYM PRIATELOM ALE TO SA NEDA..ANO JE TO STEREOTYP ALE AJ MNOHO INYCH VECI..CHCE ABY SOM SLA ZA NIM DO TALIANSKA S MALOU ALE JA TO NECHCEM MNE JE DOBRE DOMA POVEDAL ZE TAKTO NEBUDEME FUNGOVAT AK ON TAM A JA TU ZE MI NEVERI..A TEN MLADY NAS LUBI VIEM TO NA 100%..ALE MYSLIM AJ NATO ZE HO TO PREJDE RAZ A OSTANEME SAME..UZ FAKT NEVIEM CO MAM ROBIT

dadah

aby som mala v tom jasno. ten novy je o dva roky mladsi od teba?? lebo to je este take nezrele kura a pochybujem, ze nieco vie o zivote a ty si uz tak trosku zabehnuta,i ked stale mladucka, ale obohatena skusenostami, kedze si uz maminou. radit ti nemoze nikto, len si mozes zobrat z nasi prispevkov nejake rozumy. hlavne si nemala podlahnut pokuseniu, ale asi si mala dovod. to uz, ked raz nieco neklape tak clovek urobi kadejaku hlupost a potom to lutuje. pokial ti srdce napovie, aby si ostala s tvojim prvym frajerom, asi by si sa mu nemala z neverou zdôverit, lebo muzi neveru neodpustaju, jedine, ze aj on by mal nieco navarené... nezabudni, ze mas dceru, ale zasa neobetuj svoj zivot pre niekoho koho uz nemilujes.