Chcem dredy

moniqa87

a viete co, mne sa to aj celkom paci, teda samozrejme daju sa najst aj take dredy ktore sa mne nepacia... napriek tomu sama by som si ich nedala, to by mal byt zivotny styl a nie len nejaky vystrelok, ze pubertak si zmysli chcem dredy a potom od radosti nevie co s nimi ked ich nechce....

miska

ahojte ja robim dredy mam salon nesta robim včetk adruhy afro... aj opravy dredov predlžovanie nadpajanie a zahustovanie dredov.. opravy dredov...sylky, pseudo a klasicke dredy tak ak ma nedo zaujem dajte vedieť papa

kenjee

MNa len zaujima jedno vzdy ked dojdem nekde kde sa riesia dredy je tu viac haterov cize ludi co maju blbe kecy na dredy ako tych co ich chcu pytam sa preco? preco ludi co ich nemaju radi a nepacia sa im dredy najviac reaguju na dredy?? podvedoma zavist tuzba ich mat inak si to neviem vysvetlitt nikto sa nestara do ludi co maju prefarbene alebo nagelovane alebo punk skins styl atd tak nerieste ani dredy je to prirodzenost danej osoby ako nalozi s vlasmi peace

prasnica

NESKORO - uz ich mam. A pri riedkych vlasoch sa da pridat umele vlasy. A pre idiotov, ktori pisu, ze sa tam drzia priserky, chcem odkazat: Mozno, ak preskocia z vasich vlasov na nase, ale v tom pripade budu aj vo vasich!!!!!