Krivé zuby-veľký problém?

PS : Stef

Lady na tvojom mieste by som si ho dala spraviť já ho asi budem mať o rok daktorím chalanom sa nepáčia dievčatá s krivími zubami pretože oni sa zaujímajú leno krásu a úsmev dievčať máš v tom výhody ale aj nevýhody = ťážšie čistenie zubou ..... No ale ber to s tej lepšej stránky budeš mať bielšie zuby a budeš ich mať krásne rovné zmysli sa nad tým

Majka1230

Mám dosť krivé zuby v predu tie tvz. lopatky a potrebujem strojček a rodičia naňho ve%lmi nemaju,koľko stojí?

lejka

Patrisha: Pravda aler ja ho este nosim ... tak nwm ci sa chalanom pacia strojceky :D.. prosim ta akej farby mas gumicky?

lejka

Sophiee: To niektory zubary blbci robia proste ta znicia ale mne sa zuby naopak virovnali mam ich pekne a pretoze mne 8-nerastie ziadny problem neni

lejka

lady: strojcek mi velmi pomaha myslim ze neprekaza moj brat ma tiez a je rad ze nema krive zubky :) myslim ze je to dobra vecicka aj pre chalanov

lejka

Ahoj, ja mam krive zuby dost a zubarka povedala nech sa netrapim ... OK sla som na rengen korenov - zubov a sla som za druhou zubarkou povedala: JEDNOZNACNE TREBA STROJCEK tak a teraz sa mi zuby narovnavaju :)ale strojcek mi velmi vadi dost sa mi robi povlak a niekomu sa robi aj kaz

Ach, jaj

cawte, nosil som strojček. Potom mi ho dali dole a nosil som retenčnú platňu... lenže tá sa mi zlomila a teraz sa mi jeden zub kriví. Ostatné zuby ostali tak jak boli, ale iba ten jeden zub... Čo by sa stým dalo spraviť? vyzerá to čím ďalej tým horšie a ďalšie rovnátka by mi už poisťovňa nepreplatila... Neexistujú také len na "jeden" zub? :D poradte ak viete :D dik