Aky sampon proti lupinam?

Iiiii

Ja používam ešte lepší šampón, volá sa, že head and shoulders, knees and toes. Ak neveríte, tak si treba pred jeho aplikáciou kúpiť šampón - quickie-dandruf-ED-hair:-)

Lopez

Dobry je vichy, ktory je na mastne, ale aj na suche lupiny. Ja mam tiez dobru skusenost so sampuchom -vyzera ako mydlo, je na prirodnej baze a je super. Objednala so si ho z babickinejzahrady. 100% prirodny produkt.

ester851

lupiny väčšinou spôsobuje chémia, ktorá je vo vlasových výrobkoch..ja asi rok už na to používam šampóny z pevonie, čo je prírodná kozmetika a odvtedy nemám s lupinami žiaden problém

gastanko2016

ja som mávala problémy so svrbením hlavy po umytí šampónom. Poskúšala som rôzne šampóny, ale nič. Nakoniec som vyskúšala Head and shoulders a ten mi sedí najlepšie. Vôbec nemám lupiny ani hlava ma nesvrbí. Používam len tento šampón už roky a mám po probléme.

Marfuš

ahojte, skúsila som prípravok Reparex proti lupinám. Našla som ho úplne náhodou keď som hľadala na nete nejaké nové produkty na lupiny. Tak som si povedala, že to skúsim. Nie je to ako tie klasické z drogérie. Má to takú citrónovú vôňu a menej pení ako zvyčajne iné ale asi to tak má byť. Po pár použitiach som ozaj pocítila úľavu od svrbenia hlavy a lupiny mizli. Vlasy sa nemastia tak a sú príjemné a hebké. Tak uvidím ako ďalej bude to pokračovať. Ja som skúsila šampón ale majú aj vlasovú vodu.....

J3ZISKO

VOSENE, zil som v britanii a je tam dostupny i neznackovy variant za libru kus. Mam mastne vlasy a aj lupiny a toto je jediny sampon co funguje. Obsahuje kyselinu salicylovu ako ucinnu latku (ak sa nemylim tak v podstate acylpirin v sampone), jednoduche a funguje. Vosene sa da zohnat cez ebay s postou na SR

-odkaz odstránený-

jacob123

Ja som mal nejaký čajovníkový so zinkom z lekárne a ten mi pomohol. No...prestal som ho používať, pretože to bol strašne drahý šampón a lupiny sú späť :(