kutiky na ustach

hmmmmm

kuriky mozes mat aj virusoveho povodu... vraj sa na ne odporuca vit B, pripadne take recepty starej mamy typu usny maz :)

kurnos

No chaparral neviem kde by som kupil...U vas v doplnkoch sa da zohnat?
Ale lapacho caj a astragalus tablety som nasiel. Staci jedno z nich alebo sa to moze skombinovat?
dakujem za radu.

RNG

kurnos, vsetky su spravne a zoradene su zhruba podla ucinnosti
Obvykle odporucam na
dlhodobe branie aloe vera,
na kratsie astragalus alebo lapacho,
na okamzitu akciu vysoke davky vitaminu C a extrakt z olivovych listov,
alebo najsilnejsi antiviralny co poznam,
chaparal

kurnos

RNG, dakujem za tie nazvy, ale ktory z tych vsetjych je ten spravny? Vsetky, alebo si mozem vybrat, je to jedno?
alilien aka mast ti pomohla na kutiky?

alilien

ja mam trochu iny problem. nie su to kutiky ale take cervene flaky okolo kutikov..neviete z coho to moze byt? najprv som malakutiky ale nejak dlho som ich mala stale vyschnute a tak tak m ikozna dala masticku ktora sa zbavila asi kutikov ale tie flaky zostali a neviem sa ich zbavit..vysusat ich nechcem lebo saeste zvacsia tak ich skusam mastit :D mam mi vravi ze je to z olizovania lebo ja mama niekedy taky zlozvyk :D ale ja si uz davam pozor tak neviem..neviete niekto cim to moze by?

RNG

Antiviralna imunita a antivitalne prostriedky znova:
selen. zinok probiotika( s l.bulgaricom), L-cystein,kokosovy olej, aloe vera, echinacea, baza, astragalus, vitamin C(megadozy),GSE, extrakt z olivovych listov a velmi silne: betulin, Befungin a Chaparal(larrea tridentata)

RNG

Kutiky su viralna zalezitos, prejav v tele stalepritomneho herpesu. Prejavuje sa roznymi zapalmi sliznic,"syndromom" suchych oci, oparom, kutikami, zapalami nervov("autoimunne")az velkymi zapalmi na kozi(shingles a rozne ine)