Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

waau :) veru su pekne!ja mam doma troje saty..jedny co som mala na promociach a dvoje co mi manzel skoro pred rokom objednal na ebay :).ja som viac na take tie princeznovske saty :D, take si myslim sa mi aj troska hodia, lebo mi zakryju sirsie boky a zuzia pas :).ale tie modre boli take prijemne :)

lenuliatko

ale to mne je jedno.mail nemam otvoreny lebo snim nieco je.uz mi to lezie na nervy nemozem sa tam dostat.
a vedked niekto este ma napad na saty nech posle.ved ja nechcem saty za milion :D nato teda nemam :D

dd

no ved zubky jej uz veru naspat nevtlacis..to je pravda..tak ich budete mat mozno skor za sebou :) no..videla som rozne take malinke zubne kefky, co si nastoknes na prst a tym babatku poumyvas zubky..a co som ja pocula, tak najskor sa ma bez pasty, len tak s cistou kefkou..ja som to mala zjednodusene, kedze Betke zacali ist zubky ked mala uz az 8.mesiacov a umyvat som jej ich zacala tusim tak v 9.mesiacoch..neumyvala som jej ich hned od zaciatku(ale vraj sa to ma..).kupila som jej zubnu kefku, detsku, elmex aj s pastou..najskor tusim tyzden sme umyvali len namocenou kefkou a potom som pridala aj pastu..tu Betka doslova vzdy skoro vsetku scuca :D (aj ked viem, ze by ju mala vypluvat, ale to ju akosi nemozem naucit..).to, ze jej sli zubky tak neskor malo tu vyhodu, ze uz mi pekne vzdy otvorila usta..a sa jej to pacilo, lebo ked som jej umyvala zubky, tak som jej vzdy robila zvuky pri tom :D vies, take tie dzzzz, brrrrm atd :D tak ju to bavilo..teraz sa uz snazi aj sama chytit zubnu kefku, tak si velakrat uz umyvame zubky spolu(teda ja jej pomaham, koordinujem este pohyby :))
link na saty posli kludne :) mna vzdy potesi pohlad na krasne saty :D (len neviem, skor asi na mail, az tu zase nema niekto pripomienky...).ak to bude v mojich silach, rada poradim :)!

lenuliatko

ved uz budeme mat 5 mesiacov.a zubky tak optimalne rastu od toho 6.mesiaca pokial ja viem.aj keby nemozem uz zabranit aby jej rastli:Da ty si ako betku naucila umyvat si zubky?porad techniku nejaku :D

pocuvaj a nevies mi poradit nejake dobre vecerne saty?to je jedno ci z pozicovne alebo z nejakeho obchodu.potrebujem ich lebo budeme mat firemny vecierok a pridu nejaki investori tak musim vyzerat dobre.ja som uz nieco nasla.mozem ti poslat link?ze mi poradis.

dd

to vazne si jej nasla uz zubok?? :D no sranda..to aby Ste ich pomalicky aj zacali umyavat :).netusim ani ja, ci je to dobre, ci nie, ked idu takto skoro zubky..ale tak vsak priroda sa hadam nepomylila :)..
no to verim, ze Marek je z toho nestastny..ale je dobre, ked ho vie Alex rozveselit :).

lenuliatko

malej vazne idu zubky :D dnes som nasla jeden :D sranda.dufam ze to nie je zle ked jej idu tak skoro.ale ona uz je vysmiata ako slniecko.papa jedna radost :)
je zlata.ja som taka stastna ze ju mam.ani na sekundu som nezavahala nikdy ci ju lubim alebo nie.

marekove auto este stale nie je hotove.je nestastny z toho.jedine alexandra ho vie rozveselit.

dd

mno, ved niekedy na ukludnenie to jedno poldeci pomoze :).ja som si doteraz tiez nezalohovala kontakty, ale v oktobri som si kupila novy telefon a kratko nato som si ho rozbila(kryt + nesiel mi mikrofon a headset)..takze som bola viac-menej nutena, kedze siel do servisu(bala som sa, aby som neprisla o kontakty, ako kedysi ked som si dala iny telefon do servisu, tak sa mi vratil ako "vypraty v persile", nezostalo mi v nom voooobec nic..).nastastie ale tento mi dosiel v pohode, nic mi odtial nezmizlo, ale zalohu mam aj tak urobenu :).

lenuliatko

museli sme si dat az pol deci aby sme sa upokojili obidvaja.ale marek je nastvany.
ale co uz nic stym neurobi.dufam ze aj on si zalohoval kontakty do pocitaca.ja som to napriklad neurobila ale urobim.moje auto ale je vacsinou u nas doma v grazai takze dufam nehrozi ze mi ho niekto vykradne.chodim snim akurat na nakupy a ku kamoske alebo do bratislavy.teraz ale marek musi moje pouzivat lebo ma vybite sklo.