Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ved sa budem snazit.jasne ze su premna su prednejsi marek s alexkou.ved sa im venujem fakt sa snazim.ale niekedy nestihacky no.v dome sa dorabaju este nejake malickosti takze to treba aj upratovat.

dd

je to skoda, ze Ti zatial nevychadza realizovat tak krasnu myslienku..ale tak sa teraz venuj teda hlavne Alex a Marekovi a ostatne dozenies neskor :)..verim tomu, ze vsetko stihnes a nic Ti neutecie! :)

lenuliatko

tak dneska som bola zrusit celu tu ziadost a zmluvu o prenajom priestorov.takze uz len sedim doma a chodim s malou vonku a s marekom.

leerka

aha, ja som myslela, ze to trva dlhsei....spon 8hodin.... ale naozaj su tie perniky nadherne..a ta ozdoba tam...n jedna radost....mala by si ich zacat predavat....

mrvulka

ak mám upečené jednotlivé diely,tak to už ide veľmi rychlo.Hm,tak ako sa to vezme rýchlo.To ma baví najviac-zdobenie.ale od začiatku pečenia po finále cca 2,5 hod,možno menej.Neviem.Nikdy som to totižto nerobila naraz.pri deťoch sa to nedá.Takže s prestávkami ...a deti majú 8,6 a 2 r.

leerka

dakujem mrvulka za fotky....teda poviem ti velmi pekne pernicky...mnam..... aj to musi dat roboty, ze? klolko ti trva vyrobit jeden taky?

deticky su zlate..... a ako su stare?

mrvulka

lleilla,áno,to sú naše deti.Som ani nevedela,že som tam aj ja.To som 4 mes.po pôrode.teraz mám pár kilečiek menej.ale len pár.A tie chalúpky nie sú jedlé.Dajú sa zjesť,ale sú veľmi tvrdé.to je cesto originál na chalúpky,aby dlho vydržalo.

leerka

ahoj lenka, tak som rada, ze si uz doma a snad zdrava...inak co ti povedali, mas to asi vsetko z toho zhonu, ze? ja som marekovi pisala,ze by bolo lepsie aby si s tou skolou pockala, aj ked sa vam nechcem pliest do zivota, len chchem trosku poradit...ako tu uz bolo spomenute, alex a marek ta teraz potrebuju a skola ti neutecie, tu mozes zacat aj o 2-3roky studovat....len sa teraz nikam nenahli, poooddychuj si, a hlavne si uzivaj malu, materstvo a mareka.....

mrvulka, ak by som mohla poprosti, poslala by si aj mne tie fotky, vdaka, moj mail leerka@azet.sk