bolest v pravom podbrusi

Príspevok v téme: bolest v pravom podbrusi
dadek

pls poradne my niekto boli m prave podbrusie nikdekde j epruch alebo trieslo a nikedy kde je slepak bol som sa visestrit u doktora a nemam to slepe creno ani pruuch co to moze bit natiahnute brrusne svali alebo co??pls poradnete bolesti su premenlive raz bolia raz nie
uz to ttrava okolo 4mesiace bolesti mensi pokrok aj klby my rregenovali vsetko pohode mam 14rokov hravam futbal a podobne veci

palko4444

ja som tiez futbalista,musim mi to lepsie popisat,takto vseobecne je velmi tazke nieco diagnostikovat!O aku bolest ide!a kde vsade ta to bolieva!intenzita bolesti,dlzka bolesti(ci ide o jednu bolest raz za cas,alebo kratkodobe opakovane).Napis a mozno ti poradim dobre!

andyna

keby to bol cerstvo zapaleny slepak, tak by si bol davno pod zemou.pises,ze ta tam boli 4 mesiace.Bude to podla mna nejaky problem so svalom.

xxxxxxx

ak si položíš začiatok dlane na pupok, roztiahneš prsty a tam kde ti končí maliček je slepák. spolužiačke ho tiež vylučili , že to nieje slepak a par mesiacom potom ju v noci priviezli na operaciu. keby došla neskôr....