pekne vas prosim poradte mi

hoska

ludmila predavaju aj testy na vypocitanie plodnych dnich...ono to je tazko urcit ze kolko a kedy..raz to moze byt tak a raz onak...a ak mas nahodou este nepravidleny cyklus...tak to je naozaj tazko ti presne povedt ze vtedy a vtedy mas plodne dni...takze ja by som ti odporucila si kupit tie testy...robi sa to niekolkokrat...neviem presne a zistuje ti to hladinu isteho hormonu...
alebo sa to este da meranim bazalnej teploty ktora je vyssia pocas ovulacie..mas taky kalendarik a tam si pises bazalnu teplotu...mas specialny teplomer..kazde rano este predtym ako sa pohnes alebo postavis alebo nieco...v tu istu hodinu si odmeras bazalnu teplotu(v posve)...a udaje si budes zapisovat..

no ale nie je to velmi spolahliva metoda...

takze neviem...a ta dlzka plodnych dni???myslim ze 4-8 dní.

ludmila

a este sa chcem spytat,,ako dlho mame tieto plodne dni?od coho to zavisi?moj syklus je cca 23 dnovy pravidelny.Krvacam asi 3 dni ,ale slabo.Ked si dam vypocitat plodne dni na kalkulacakach tak mi to vyjde ze mam plodne dni uz pocas menstruacie a 10 dni.je to naozaj tak?Da sa pozorovat nejaky vytok?poradte mi prosim vas pekne