orgazmus pomoooooooooooooooc

orgazmus

no len keby som ho mala aj s tym mojim xalaniskom,,,proste s nim to nejde...aj som povedala co sa mi paci a co ne...a nic. uz neviem co robit. skusila asik vsetko. ale tak treba sa asik s tym zmierit. mozno pride pri nom a mozno ne. sak co uz aj bez toho orgazmu je ten sex fajn. ale zere ma to. ale asik si uz nijak nepomozem :(

orgazmus

no dnes som to skusila sama a bola som asik par sekund mimo.takze urcite to orgazmus bol...no som si ista..jaj som sa bala ze si to nikdy ani ja sama nespravim,,ale skusila som inu taktytu masaznou sprchou...a doslo to skuste aj vy.snazim sa skumat svoje telo a potom uz len navodit k tomu priatela...a pride to. Jaj ako ma to dnes potesilo. fakt som sa bala ze som neschopna dosiahnut orgazmus.papa

lolita22

ja som mala minule tiez taky pocit pri klitorise presne ako opisujes, nebol to bohuzial orgazmus - aspon u mna, aj ked to bolo super:)

kikushka

myslim ze ked pride orgazmus tak wies urcite ze to je orgazmus..ale mala som casto take chwilky kedy som citila ze to uz ide..ale partner urobil trosku iny pohyb a orgazmus bol fuc..mozno si mala prawe ty tu chwilku..a raz pride den ked pride cely w plnej parade a ty budes este tyzden wysmiata:D..