Ako zmenit svoje myslenie..

Príspevok v téme: Ako zmenit svoje myslenie..
suns

Píšem, pretože potrebujem počuť Váš názor.. Človek sa zrazu dostane do situácie, kedy si uvedomí, že nerobí všetko až tak dobre... uvedomí si, že už má 20 rokov, vstupuje do ozajstného života, má za sebou oporu u priateľa, no on sám je problémom. Ako sa zbaviť niektorých ženských vlastností - akou je napríklad ješitnosť.. pocit, že sa potrebujem pred niekym ukazovať, že keď na mňa niekto hľadí, ja sa musím tváriť tak a tak... ako si nevšímať okolie, a nedovoliť, aby mi zasahovalo do myslenia? Ako prestať riešiť problémy iných, a zamerať sa na svoje problémy? Ako zmeniť svoje myslenie, ale zachovať osobnosť? ...

suns

jeeeej, nieee, tak som to nemyslela! My chodíme vždy von spolu! preboha, nemysli si, že som nejaká trafená pubertiačka..... :( tak som to nemyslelaaaaaa

[zruseny12]

TAK SKUS NEROBIT TIE HLUPOSTI IST S TOLKYMI CHLAPCAMI VON,AKO BY BOLO TEBE KEBY MAL OKOLO SEBA TOLKO BAB A TY BY SI BOLA DOMA...ZELAM TI ABY STE SI TO VYRIESILI...

suns

hej hej, viem...si zlatá mariaa... chápem, toto sú priamo súkromné záležitosti a treba do toho vidieť...takže to nemá zmysel rozoberať.... keď ja občas urobím takú hlúposť... vždy chodíme von v partiou.. je to asi 6 chalanov...je s nimi super, je stále nalievajú:) minulý týždeň som sa neskutočne opila...ach hrúza spomínať.. ja mu občas pripravím perličky... len si potrebujem ujasniť v hlave, ako sa mám presne správať, čo robiť a nerobiť, aby to bolo OK... ľudská duša je tak rozmanitá.... :)

[zruseny12]

no neviem,netrufnem si sudit,ale ja si myslim,ze ta tak chce mat trochu pod kontrolou...nech sa k tomu vyjadria aj iny ,ale mne to pripada od neho dost drsne,aspon s tou brigadou,preco by si si ty nemohla sama zohnat brigadu?je to divne,chce asi aby si bola na nom zavisla,neviem nechcem ti podsuvat nejake zle myslienky,lebo vidim,ze teba to dost trapi...neviem...ale,asi nie si az taka zla ked sa chces zmenit,ale on ti to ani neumozni asi...lebo,ked stale ti zoberie vsetky argumenty asi nikdy mu nebudes po voli,men na sebe len nieco napr.to ze riesis veci inych ako si pisala,ale niektore veci nemen na sebe...tazko sa radi...velmi tazko...

suns

noo keď sa nekontrolujem, som trochu bláznivá..ale to asi každý... len by som to chcela trochu obmedziť..vieš, nie byť nasilu dospelá, ale kontrolovať sa!:) noo on robí všetko pre nás, všetko so mnou konzultuje.. a ja keď chcem zohnať brigádu, tak už má výhrady..jednoducho on je úžasný, ale má nároky..nato som si už zvykla.. a on totiž vie podať veci tak, že v tej chvíli nevieš, čo máš povedať.. úplne ťa odzbrojí, zoberie ti argumenty... a prekrúti veci tak, že v konečnom dôsledku výjdem najhoršie ja...

[zruseny12]

jasne,ja som ti len napisala priklad,jasne, ze nemusis byt taka ako moja suseda...a priatel Ti vicita chyby,a su to take chyby,ze ti ich musi vycitat?neda sa nejak to prehliadnut,su to az take velke chyby co robis?nechce sa mi do toho sturat,ale,ake presne chyby ti vycita..

suns

dik mariaa... pochopila som ťa:) ale zase tak chorobné to preboha nie je! Takých ľudí poznám, a vraždila by som ich:) usiko - ďakujem za podporu! Ja mám opačný problém. Môj priateľ mi vyčíta veľa vecí, nedá sa mu oponovať, tak musím priznať, že má pravdu a snažiť sa zmeniť samu seba.. záleží mi na našom vzťahu, myslíme na budúcnosť, ale sú chvíle, keď sa naše povahy bijú... a ja robím veľa chýb...

usiko

SUNS
obdivujem ta ako na sebe pracujes...tiez mam ten problem ale uz ustupuje....robila som to iste, ale natrafila som na muza, ktory mi vela veci vysvetlil a ja som si nakoniec dala povedat...ale to uz mam 29, skoro 30 rokov...na vsetko treba, zda sa, cas....ale je uzasne ako na sebe pracujes.....a uvidis, ze ti to pomoze....mne psychologicka povedala, ze ludia sa spravaju tak ako myslia, tzeda ak mas negativne myslienky, navodia ti negativne emocie a tie zase negativne spravani...a naopak...tak sa snazim na veci pozerat optimisticky a hlavne z nadhladu a zlahka....a to pomaha aby som sa stala vyrovnanejsou....samozrejme ze pridu chvile, ked je so mnou na nevydrzanie, ale to sme zeny, s hormonmi a vykyvmi nalad...co uz....

[zruseny12]

vies ja ti napisem asi tak,mi mame taku susedu nad nami a vedla pred casom som o tom pisala tema susedia,taky ludia ktory sa miesaju inym do zivota,vedia druhym ludom velmi ublizit,ako by bolo tebe keby tebe sa niekto miesal do sukromia?porozmyslaj a potom mozno pochopis...a prestanes sa ty im miesat do zivota.A este jedna vec,zo zaciatku som penila ked mi robili zle a vies ako ich teraz beriem,smejem sa im aky su ubohy,ze neziju svoj zivot, ale zivot niekoho ineho,lebo ta suseda nad nami je tak chora,ze az sa trasie ako by nam uskodila a aj ta naproti..a mne oni su na smiech,riesia veci, ktore sa ich vobec netykaju...su mi na smiech,Ty ludia...a ver mi ja som im nikdy nic neurobila aby mali pricinu sa do mna miesat...tak si predstav,ze ty si na ich mieste a mozno ta to odradi,lebo je to velmi na smiech ked clovek neriesi svoje veci, ale veci inych...neviem ci si pochopila co som chcela tym napisat...dufam,ze ano...

mamca

Vyslovuj také názory,ktoré dokážeš povedať komukoľvek priamo do očí.Tvoj názor prezentuj ako svoj pohľad,nie hodnotenie-kritiku toho druhého.