http://www.holsina2.estranky.cz/clanky/krasa/konec-ucpanym-p

usiko

no jasne, my co mam e problem s pletou uz roky pracdaze vieme, ze to nepomaha, mam tridsat, postupujem takisto, a nic...akne je tu, som vegetarian, jem vela ovocie a zeleniny, nic vyprazane, vela pijem a nic...takze jasne, ze reklama...pisala to zrejme baba, ktora si niekde nastudovala postup, ako osetrovat pokozku a dosadila tam vyrobky, za ktorych reklamu zjavne firmy zaplatili....inak, problem je ten, ze katdakozmeticka, alebo koziarka ma iba naucene postupy, ako sa k pleti spravat, postupy, ktore tu platia uz roky a nikto sa neobtazuje pozerat sa na problem akne hlbkovo, pochopit jeho podstatu a riesit to...mne je velmi luto, ze najma mlade baby naletie roznym kozmetickym pripravkom, ktore nezaberaju, lebo je to len zbytocna chemia, do ktorej je v minimalnych mnozstvach pridana nejaka latka, co vraj zabrani vzniku akne...mne to pripada, ako potravinarske vyrobky, ktore bolo v predaji uz davno....a zrazu pride dalsi, taky isty, s podnazvom "nova receptura", alebo "viac Chuti" a ludia to kupuju.....treba sa zamysliet....RNG tu radil uz vela krat v boji proti akne a je logicke to co hovori....ja som zacala pouzivat kokosovy olej aj s GSE a zda sa mi ze to zabera...no nechcem zakriknut....

jessika

ja si myslim ze ano,bola som u jedneho chlapika na analizu pleti a tak a on mi povedal presne takyto postup,akurat je podla mna lepsie pouzivat vsetko jednej znacky,aby nedoslo k nejakej nezelanej reakcii.