Prve gynekologicke vysetrenie

qiu

tiež sa mi to zdá divné sedieť holá na stoličke...mňa doktorka poslala sa najprv prezliecť a potom som sa vrátila

dvojbotka

na navstevu k lekarovi je dobre si zobrat do tasky aj suknu...pred vstupom do ambulancie si ju oblec,nebudes tam chodit uplne hola a teda sa nebudes citit tak blbo a navyse sedava sa tam na stolicke po vysetreni a este komunikuje s lekarom a keby si tam sedela dole hola tak sa da kadeco chytit takze je to bezpecnejsie.ked pojdes na kozu jednoducho len vyhrnies a potom zase spustis :)lekarovi to vobec nebude divne.

jankaaa

ahoj snehulka, ja ma 20 a na prvej prehliadke som bola vcera, tiez som sa bala a naozaj dolezite je najst spravneho doktora, tak sa popytaj niekoho a nech ti odporucia. ta prehliadka, no mna bolela, ale moja chyba, mala som sa uvolnit, len to nejak neslo prvykrat:-))) ale je to uzasny pocit vediet, ze to mas za sebou, ze si zdrava, prip. zachytit nejaku chorobu v zaciatku, potom sa to da lahko liecit... len som mu vravela o ruzovom vytoku, ze co to ma znamenat a jeho opoved: "neviem", dost vtipne a zas ja mam taky vtipny pocit ze som tehotna:-)

heheh

BOZZE TO TAM MAM KOLKO BYT KYM MY HENTO VSETKO SPRAVY??CELE TIE VYSETRENIA???NO POL HODKU U NEHO NEZVLADNEM ANI KEBY MA TAM PRIVJAZALI....STRASNE SA TAM BOJIM IST... :,(

lucinka 06

Ahoj snehulka ja mám 20 a tiež som nemala žiadne problémy a tiež v živote som nebola u gynekologa, ale asi pred mesiacom ma začalo bolieť v podbrušku tak, že som musela ísť. Zistil mi cystu a to taku, že bola obtočená okolo vaječníka a hneď som ostala v nemocnici na zákrok, ktorý mi nakoniec nerobili.Ak by som ešte čakala tak možno by mi ho robili. Nechcem Ťa strašiť, ale neprajem Ti tú bolesť, ktorú som mala ja. Teraz som už v poriadku a som rada, že už môžem navštíviť gynekológa bez obav a ni čakať kym by to nebolo vážnejšie. Držím pršteky...ahoj