Koniec vzťahu?

Príspevok v téme: Koniec vzťahu?
Piera

Už sú to dva týždne čo mi priateľ povedal, že nevie ako ďalej. Vraj ma veľmi ľúbi, ale nemiluje. Sme spolu takmer 2 roky, bývame spolu. Celý ten čas sa snažil, alebo dúfal, že sa zamiluje. Nemá nič čo by mu na mne vadilo, som hrozne milá a dobrá osôbka, tvrdí, ale chýba mu zamilovanosť. A pritom ma veľmi ľúbi, zaľúbený do mňa je, ale obáva sa, že na svadbu a spoločný život to nestačí. Keď som sa ho spýtala, že či to znamená koniec nášho vzťahu, rozchod, povedal že nevie. Vôbec neviem, čo si mám o tom celom myslieť, ako sa chovať. Donedávna sme sa bavili o svadbe, deťoch a teraz toto. Jeho aj moji rodičia by už nás najradšej videli zobratých a mali vnúčatá. Teraz sa tvárime ako kamaráti alebo spolubývajúci. Stále je ku mne milý, láskavý, obíjma ma, hladká, pomáha mi, plánuje, kam by sme šli na výlet a na druhej strane tvrdí, že je nešťastný, lebo sa nevie rozhodnúť... Strašne sa trápim. Teraz neviem či čaká, že sa jeho city ku mne zmenia k lepšiemu alebo sa len bojí povedať, že sa máme rozísť a čaká, že ten krok k rozchodu urobím ja. Nechcem ho stratiť, ľúbim ho. Mám 31 rokov a bojím sa, že si už nikoho nenájdem s kým by som si mohla neskôr založiť rodinu.:( Čo mi poradíte?

alana

Moja draha, neponizuj sa a povedz mu, ze ty nie si ziadna Jednoducha Maria, co nanho bude cakat, dokym sa Don Juan rozhodne!!! A ked neni zamilovany tak nech si zbali svojich 5 svestiek a dovidenia!!