Fajcenie

Príspevok v téme: Fajcenie
anonym123

ahoj, fajcim asi 4 roky..chcel by som od vas radu, rozhodol som sa preestat, ale proste to nejde :(( tak by som chcel este skusit nejaky externy doplnok s lekarne. viete niekto co by som si mal kupit? konkretnejsie mam namysli.. alebo jake mate skusenosti s odvikanim, podarilo sa to niekomu ? diky zatim.

aj ine

nedavno bol vyvinuty novy liek , moze ti ho predpisat lekar, teda tu v Anglicku, neviem ako na Slovensku , plus doplatok.liecba trva 12 tyzdnov, a zevraj je velmi dobry.ja osobne som dost obozretna pri novych liekoch.inak v lekarni mozes dostat rozne nahrazky nikotinu, ktore sa po urcitej dobe maju znizovat az mas sa dostat na davku z ktorej sa da lahko prestat/zevraj/ale ide i velmi drahe odvykanie.

tana_2

ja som prestala zo dna na den proste som si povedala,ze nebudem fajcit a podarilo sa mito.skoda,ze sa mito nepodarilo aj so sladkostami.
Ked teraz vidim niekde niekoho ako fajci jednu od druhej tak je mi zle.

anonym123

akooo,o to ide..pevna vola..to ja vobec nemam..preto si myslim ze by mi pomohli este + nejake chemikalie alebo proste nejake to male + ...viem ze lekar mozem pomoct..len ma zaujimaju nazori ludi, ludi ktori to dokazali..

cigaretkaa

Ja som fajcil 10 rokov, posledne roky uz krabicku denne. A prestal som. Prve tyzdne vobec, ale teraz som zistil, ze ked si dam jednu raz do tyzdna, tak mi to neuskodi, len sa mi toci hlava a zistim, ze je to hnus.Nefajcim mesiac. Ale ked sedim na kave s kamosmi, tak ma nutka strasne. Dolezite je o tom, ze si prestal fajcit povedat kazdemu komu mozes, lebo potom si pred nimi nezapalis aby si nevyzeral ako debil, alebo ta podporia aby si nefajcil.dolezite je to neniest sam, podel sa o tom s ludmi okolo teba.

macik78

nie si sam tiez by som chcela prestat fajcit, nefajcim vela tak 5 denne ale obavam sa ze to postupne budem zvysovat, cely den nefajcim, v praci vobec no len pridem domov a uz mam cigaretku v ruke. Ale myslim si ze sa to da zvladnut aj bez chemie, len pevna vola hmm a ta mne osobne chyba

abstinent

prestat fajcit no tak to sa da a dost lahko v pripade ze to naozaj chces ja som toho prikladom vobec to neboo tazke a nechpem zych co to nedokazu vies osobne si myslim ze kazdy chce prestat kvoli peniazom a kvoli tomu nikdy neprestane co ti mam poradit no jednoducho na to nemysliet je to len zlozvyk mas potrebu ico drzat v ruke nevies co s nou ahlavne ak vidis priatelov ako si cez prestavku idu zapalit ale da ssa to len treba chciet a ze k tomu potrebujes nejake preparaty no ked myslis ze ti to pomoze tak to vyskusaj osobne by som zasla za obvodnym lekarom pre radu predsa ren vie o tom viac nez sa do toho pustit len tak na slepo a mimochodom fajcial som tak e7 az 8 roky a vravim ti dalo s aneviem mozno som sa prefajcila nemozem ten smrad ani citit je tomu rok a 4 mesiace co nefajcim a mozes sa spolahnut na nebudem