nemam priatela

Príspevok v téme: nemam priatela
lenushke

ahojte. Som uz zufala,lebo mam za chvilu 19 rokov a nemam chlapca. Pritom vonku s kamaratmi chodim,niekde na kavu,na diske som pravidelne,poznam sa s vela ludmi,ale neviem si najst chlapca. :( preco? preco to je take zlozite? Jedneho co mam vyhliadnuteho ma odmieta,zase len kamarat. :( uz mi je trapne ked sa ma este aj otec opyta,ze ci mam frajera. Ja uz potrebujem lasku,svoju druhu polovicku,s ktorou budem travit volny cas. Len tak pre info (viem ze to nezalezi) postavu mam ok,aj spravanie. ja uz neviem,strasne ma to ubyja :( prosim o vas nazor (citim sa byt uz nenormalna)

Angelika3

Nor, možno by si sa čudoval, ale tak ako ty sa pretvaruješ aj tvoja žena sa pravdepodobne iba pretvaruje, že je všetko v poriadku, ale v hĺbke srdca cíti, že to nie je v poriadku a celkom určite jej niečo chýba vo vzťahu aj keď možno nevie nahlas pomenovať čo, keďže si k nej navonok stále pozorný atď. Neverím, že je skutočne spokojná, ani nemôže byť, keď ty nie skutočne spokojná.

Už len tým, že sex iniciuje stále ona...vid len trebárs na tomto fóre, nehovoriac na modrom koňovi sa koľko žien sťažuje, ako ich to ponižuje. Neexistuje, aby žena nevycítila, že muža vlastne v skutočnosti nepriťahuje a to ju musí sakra bolieť.

Kalgan1

Mas LEN 19. Sustred sa v 1. rade na svoj zivot, skolu, pracu, osobnostny rozvoj. Zisti najprv kto si a co chces na tomto svete vobec robit.

Nor

Dobreuz, vies to sa lahko povie. Ja si hovorim, ze kebyze si ju nevezmem, tak si ju mohol vziat niekto iny, kto by ju stale miloval. Ona o tom nevie, toto jej nemozem povedat, ona si mysli, zecsme ok. Ja som k nej mily, pozorny a mame sex, sice je to vzdy iba ked chce ona, ale mame ho a ona ma stale silny orgazmus zo mna. A aj vravi kazdemu, zecsom ten najuzasnejsi chlap na svete. Keby vedela, ako to citim ja... a ja sa citim ako ten najvacsi podvodnik na svete ...

bia554

to si uz ako stara panna ci co? preboha ved si stale este v podstate dieta. prestan sa na to tak sustredit a niekoho stretnes

Nor

Nur, hovoris mi z duse. Tiez som manzelku spoznal prilis mlady, nevedel som co je zivot, prva vazna znamost a dnes trpim, lebo mi je blbe ju teraz ranit. Najhorsie je, ze mi uz ani nevonia, praveze naopak a ja sa niekedy dost drzim, aby som z frustracie nezacal byt na nu zly. Neviem dokedy to este takto vydrzim. :(

Nur

Buďte radi užívajte si život ja som si začala s mojím v 15 v 19 som sa vydala dnes mám 30 už 5 rokov som nešťastná nič k nemu necítim som s ním kvôli deťom....
Môj názor čím starší ste tým beriete vzťah znahladom a dobre si rizmyslyte skym áno s kým nie máte triezviejsie uvažovanie dospelejsi názor viete čo chcete od života partnera a hlavne si zvolíte toho pravého a dobrého partnera,pretože mladosť pohabost a človek koná vo víre emócií ktoré prevažujú nad rozumom......

ninja

ja mam podobny problem..mam 17 rokov a este som s nikym nechodila..vzdy ked sa mi neikto paci tak ma berie ako kamosku..a ked sa nahodou niekomu pacim ja tak ho zase ja beriem ako kamarata :) niekedy uz prestavam verit ze si niekoho najdem..co uz ...ale nadej umiera posledna :)