Neviem sa sustredit

Príspevok v téme: Neviem sa sustredit
mendy

moj problem je, ze sa neviem sustredit na ucenie. Neviem kde je chyba.. pred takymi dvoma rokmi som sa ucila, ba aj biflovala jedna radost... teraz? pozeram sa do knihy a uz po pol minute mi ubieha mysel inam.. som maximalne nesustredena. rovnako na hodinach-nedavam pozor, zaspavam.. nikdy sa mi to nestavalo. mam problem uz aj pri citani knihy, po nejakych dvoch stranach som nesustredena... a to som v min. citala aj jednu knihu za den, cva, tri :)
brala som ginko (tabletky), pila som aj ginko caj. asi mesiac, nepomohlo... teraz som si kupila memo plus, ale nechcem to zas prehnat, aj ked viem ze je to prirodna baza, ale aj tak.. mama mi kupila B komplex proti stresu... ja uz fakt neviem.. aj kavu pijem aby som nezaspavala :)

mendy

dakujem danuska... dam vediet kam som prisla. aj ked tych sladkosti sa asi nezbavim :)) ....ale vody pijem, mineralky, aj zeleninu uz hej. ale diky.

danuska123

najprv by si sa mala zamysliet nad tym co si v svojom zivote zmenila za ten cas.napriklad stravovanie.alebo mas menej pohybu.skus teraz na jar nejaku ocistnu kuru, napriklad pit zihlavovt caj, jest viac zeleniny , zbavit sa sladkosti(okrem tmavej cokolady s vysokym percentom kakaa, ale iba v malom mnozstve:).dopraj si viac spanku,chod so zabehat alebo castejsie sa prechadzaj na cerstvom vzduchu.musis byt telesne fit aby si sa dokazala sustredit.ak mas zanesene telo toxinmi tak ti nepomoze ginko... to je akokeby si bola namalovana a neodlicila sa a stale by si si nanasala nove a nove vrstvy.a vysledok?ochh moj boze :D cize moja rada,viac spanku,alebo oddychu,viac pohybu a hlavne zdrave stravovanie a staaaale VELA VODY!cajikov bez cukru,hlavne zeleny a mineralok vela.a dalsia rada urc si casove harmonogrami a rozpisi, nech ti pomozu v rozdeleni si casu v uceni ...:) dufam ze som pomohla... to bol moj problem totiz ze citam knihu a neviem o com je :D asi tak ..:) paa