Pukanie v sánke

Príspevok v téme: Pukanie v sánke
sanka

Zdravim.
Mám taký problém, že keď jem a dukusnem, vždy mi pukne v pravej časti sánky, trvá to už asi 3-4 roky.. mám trochu obavy, pretože to isté pukanie sa začalo prejavovať asi pred 3 mesiacmi aj v ľavej časti.. mal by som s tým ísť k lekárovi? bojím sa toho čo bude potom nasledovať:(
za odpovede vopred ďakujem...

mjlr

Ja mam podobny problem, sanka mi "hrkoce". Ked ju dlhsiu dobu nepouzivam (pol dna nejem, nezujem) tak mi pri jedeni pravy klb akoby poskakuje a hrkoce, proste nedrzi pokope... Po chvili sa to znormalizuje a uz tak nelieta. Nemam to vzdy, ale pomerne casto. A este niekedy si vsimnem, ze ked pomaly pohybujem sankou tak ten pravy klb v jednom bode trosku poskoci. Mate niekto aj taky problem?

simka111

chcela by som sa spýtať prečo mi puka niekde pri tak pri uchu alebo za uchom, neda sa to presne povedat, hlavne večer, ked rozpravam alebo aj cez den,napr. napr, ked vydychujem... je to asi zvlastne... ale moze to suvisiet s tym ze mam zuby mudrosti, problemy s klbami na tvari alebo ze nepouzivam pravidelne strojcek na zuby a trocha sa mi posunuli????, Ako sa taky problem riesi?????? a PREČO TO PUKANIE POCUJU AJ LUDIA OKOLO MNA??????????????????????

Terka.I.

Mám 19, a taktiež ako aj vám ostatným mi puká sánka pri jedení, hlavne keď musím viac prežúvať. Vlastne nemusím ani prežúvať, stačí keď otváram a zatváram ústa.
Ako čítam príspevky podo mnou, mala by som sa tiež na to spýtať zubára. Dám vedieť, ako dopadnem.

simka111

asi mesiac mi puka v sanke skor by som povedala ze ppri uchu ale zvlastne je ze len večer.. moze to byt sposobene ak tym ze nepouzivam pravidelne strojcek na noc a zuby sa mi roztahuju a nejako vznika to pukanie?????

barbinka

toto som mala aj ja a nakoniec aj bolesti v kĺbe, chirurg mi odporučil strojček. Už po dvoch mesiacoch problém zmizol.

kristian1

Podobny problem mam aj ja.
Asi 4roky my puká sánka ked ju otvorím ústa, alebo keď jem rohlík, chelb podobne alebo keď zívam . Zo zaciatku pukala aj mne len prava strana traz už aj lavá .Bol som stým u lekára pred 3 rokmy pochytal my to a povedal , že casom to prejde . teraz je to už extrém len dnes my vyskocila sánka 6x . Stačí , že nedavam pozor ked zívam alebo jem a je koniec , je to dost neprijemne ked ti vyskoci sanka a z reflexu ju chces zavriet a nevieš , bolo aj take ze 20 minút som sa trapil kym som ju dal naspet . Vo štvrtok idem na chirurgiu , som zvedavy čo my pán doktor nato povie . Mám 19 rokou .

lubo356

Zdravim, rovnaky problem mam aj ja. Puka mi na pravej strane sanky v klbe pri uchu. U mna sa to objavilo asi pred rokom a ked som tak rozmyslal nad pricinou napadlo mi ze som bol predtym asi polroka u zubara a ten mi robil nove plomby. Hned ako mi ich urobil som citil nepohodlie v ustach, jednoducho sanky sa navzajom dostali do inej polohy ako predtym ale casom som si zvykol. No casom sa objavilo uz spominane pukanie. A ako som sa dozvedel na inom fore toto pukanie mozu sposobovat aj zle urobene plomby. Takze najlepsie by asi bolo zajst k zubarovi.