Po 2.rokoch neviem ako dalej!

Príspevok v téme: Po 2.rokoch neviem ako dalej!
coach

S priatelkou spolu zijeme uz vyse dvoch rokov v jednej domacnosti. Uz sme si na seba zvykli,zaradili sme sa medzi spoocne zaujmy, kamaratov. aj nase rodiny ma poznaju. Len v posteli to uz vobec nie je to ako predtym. Spim s nou len z povinnosti. Prejde okolo mna v spodnom pradle a mna to vobec nevzrusi. Skusali sme v posteli hocico. Ale teraz aj ked ona chce, ja nie. Stale musim mysliet na vsetky tie ostatne zeny a ja mam zostat stale az do smrti s tou istou? S kamosmi sme sa o tom bavili a skoro kazdy ma nejaku bokovku. Aj mladozenaci, aj starozenaci, aj zadany. Rozmyslal som a podla mna to asi spravim tiez, len chcem vediet vas nazor baby. Stereotyp ma ubija, ona sa pritom snazi ale iskra zhasla. Sex je len vtedy ked musim a pritom si prwedstavujem inu zenu. Chalani hovoria ze je to normalne, ze skoro kazdy to tak robi. Ze sa hraju s predstavami. Vraj niekedy si predstavuju byvalu, inokedy kamosku svojej priatelky, niekedy kolegynu z prace. Je lepsie si najst macicku a zahnat vsetku nudu vo vztahu?

blbost

lubit a podvadzat?ty nesi normalny..si predstav ze by ona spavala s nejakym chalanom a zaroven vravela ako ta luuubi..ked toto je podla teba laska..

coach

Spoznal som ju asi pred 5.dnami a je fakt zlata, take moje dievcatko :)) Asi som sa zabuchol.. Inak som nikdy netvrdil, ze tu svoju nelubim!!!m Len ze nas vztah uz neni to co byval a v posteli je to o nicom. Nie ze ju nelubim, lubim ju a chcem snou mat rodinu! ale nieco taketo proste potrebuje asi kazdy normalny chlap! bye forum, idem zit :) PS: a moja sa to nedozvie, nema ako. a opustit ju neopustim, preco? ved mi dava v zivote vsetko co potrebujem aby som mohol existovat.

pupik

podla man je to voci nej nefer, ked ta nepritahuje, tak jej to narovinu povedz a netahaj nasilu vztah....pretoze aj ked ej to krute,ale pravdou je ze vztah, kde nefunguje sex sa aj tak raz rozpadne, ci uz to bude ta nevera,alebo nedovera ktoru si tym vybudujes, je to tvoja vec ale podla mna je to chrapunske...a este nieco, to ze tvoji kolegovia su taki neznamena, ze aj ti msuis klesnut tak hlboko

gina30

Henny myslim ze mas pravdu este 7. marca o tom len teoretizoval a o 6. dni ako si nasiel zabku a ako to funguje, drista ako by s nou bol niekolko mesiacov. COACH ty bajkar, ale si nas tu povodil za nos, no podarilo sa ti to! Ale aj tak si ...

henny24

baby myslim si ze si coach iba vymysla:) vazne!!! dokazem ludi hned prekuknut a keby bol o tom takto presveceny tak by to urobil a nepotreboval by forum, he. a teraz co robis coach teraz? - pises na forum ze podvadzas, no podvadzas maximalne v myslienkach, poznam takych ako ty, he.

si trapny

naco si vlastne s tou svojou priatelkou ked ju nelubis?ked si chces kazit zivot tym ze budes spavat s hocijakou babou tak si ho kaz ale je to strasne hnusne ked kazis zivot inym...

zuzanazuzana

coach, si hnusny bastard, je mi na grc z chlapov ako si ty! ale aj z bab, ktore chrapu s chlapom, o ktorom vedia, ze je zadany. Raz sa vam to vrati aj s urokami!!!