ked lekar vodu kaze a vino pije, alebo .....

sarin

ver tomu ze casto neznamena vzdy :( to som ja s tym lactbacilom co sa ti nepacil.. a nemam ho v posve ale v mechury :(((((((

RNG

E coli sa castom nachadza v nasom creve a prenesene nakazy do vaginy su caste. Zvysena hygiena a probiotika to casto vyriesia.

ifka

:-))myslela som,ze vedome si to tam nenapisala:-))...tak teda..jasne,ze sa musi preliecit aj partner.vyvarovat sa zachladnutia,nepresolovat,lebo ked je moc velmi koncentrovany,je vacsia nachylnost na premnozenie mikrobov.vela tekutin.

RNG

Dufat je pekne ale ja som za akciu, bran sa aktivne(extrakt z olivovych listov, koloidna strieborna voda, GSE....)
Najlepsia obrana je utok!

sarin

bozinku sak ja som zabudla napisat co mi je ... tak mavam opakovane zapaly mocoveho mechura -> pricina (vraj vzdy) e.coli

sarin

ale ked ma zena problem s bakteriami, s ktorymi vacsina ludi nema.... tak je to zbytocne pac ona tam bude furt.. len sem tam sa premnozi :((

ifka

no,nie vzdy vidiet cystu na USG.a nie vsetko vidi lekar na USG.brali ste s manzelom spolu nejake lieky?...nejaky flukonazol,alebo podobne?..lebo ked ma zena problem dole,tak sa musi liecit aj partner,lebo inak to nema zmysel a ani ucinok.

sarin

to rng - neobvinujem lekara z toho ze nic nenasiel, ale z toho ze sa o to nepokusil :(

Ifka: A cystu by asi zbadal pri ultrazvuku, aspon si myslim.

Dodavam este ze sme si s manzelom prvi a jedini sexualni partneri. A sme spolu uz 7 rokov. Za ten cas by sa asi hodne rozrastla ta infekcia, ale naozaj neviem, velmi sa bojim...