Chlapi, viete byť aj verní???

Príspevok v téme: Chlapi, viete byť aj verní???
monča

Všade naokolo počúvam o nevere až ma to deprimuje... Nehovorím že ženy nie sú neverné, samozrejme tiež, ale keďže som baba, zaujímalo by ma práve aký je postoj mužov k nevere a dôvody prečo ste neverní... Sú medzi vami aj takí ktorí by babu nepodviedli, alebo takí už dávno vymreli???

vzlyk

poznam chalana, ktory chodil so svojou babou dva roky a potom ju podviedol. ale potom to lutoval, hanbil sa sam pred sebou, ale nepovedal jej o tom. Potom spolu boli este rok.

huhuh

Ja som s priateľom 2 roky aj 3 mesiace a ešte sme sa nikdy nepodviedli. A dúfam, že sa to ani nikdy nestane. Láska je taka silna medzi nami ako aj na začiatku, ešte nevyprchala. Je dokonca ešte silnejšia. Ale z týchto prspevkov, čo všade čítam, jak sú šeci neverní som dosť smutná a bojím sa, že to zažijem aj ja..asi by som to neprežila..

speedy

ja uz s mojou priatelkou chodim 2 roky a este som ju nepodviedol ale je pravda ze ta laska casom vyprcha ale u mna sa aj niekedy zazracne vracia :D:D:D

alina

mna to tiez zaujima ci dokazete byt verny... a ci sa tu najde aspon jeden s 2+rocnym vztahom, ktory este svoju polovicku nepodviedol.

boss

ja by som babu nepodviedol, dokial by ma nepodviedla prva, a naco aj? ked babu nelubim nejsom s nou, alebo ked je to iba o sexe, tak je to nieco ine, ale nevera je zbytocna aspon z mojho pohladu, teraz mam super babenu kt. lubim, sme spolu kratko. A mam 22rokov, aby ste vedeli aky som stary...