Sex vo stvorke....

jaja

každý uznáva niečo iné, a nemusí to byť vôbec vekom, skôr takéto reči mi niekedy pripadajú na ľudí, čo si ešte nič neprežili v sexe,nepoznajú ani 1-druhého a chcú vo velkom experimentovať. ved si musia veriť, ked chcú niečo také prežiť a otázky, nebude to blbé musia mať zodpovedané medzi sebou. inak si to neviem vysvetliť. ja by som žiarlila ako...

pipina

Je vidno ze vela toho este neviete asi mate tak 16 /17 rokov.. radsej volny vztah a uzivat si vzajomne sex ked je par moc na erotiku.. samozrejme chraneni sex...ako sa podvadzat za chrbtom..kazdy vztah pocase zovsednie vasen opadne neznasam nudu a milujem sex / co je na tom zle?! Ona len chcela radu tak ju ma! A nehrajte sa na svatusikov...!! Grupen sex a ine sex uchylky a praktiky maju svoju historiu tiez to nevzniklo len tak aby niekto bol zaujimavy...

mimiii

prijebanost nadovsetko......vy akoze fakt nechate vasho priatela aby spal s inou a este pred vasimi ocami?? ste normalne??? najprv tu vylievate svoje srdiecka ze co ak ma nahodou podvadza... a bla bla.....a hned na to chcete skusit stvorku----az mi je do smiechu-..... sak teda to je podvadzanie pred vlastnymi ocami..sa spamatajte.....bleee

lenocka-ba

Ja by som to nikdy neskusila uz koli tomu ze som ziarliva a inu babu v posteli by som nezniesla. ked niekoho milujete preboha tak nechcete ineho. Nehovorte mi ze je to potom laskaaaaaa!!!

pipina

baby tak pokial sa zmierite s tym ze budete vidiet ako vas drahy ktoreho lubite vnika hlboko do druhej a budete videt jeho vzrusenu tvar.. oblizuje jej muslicku a podobne... tak prosim ja mam skusenosti dost a zavisi aj od toho ci je ta holka krajsia odomna vtedy ziarlim viac ale zalezi od situacie ako sa citim ci aj mna ten druhy partner pritahuje a stoji za to.. ked je to fiftyfifty a som aj ja spokojna vsetko je.o.k Ale my zeny toto budeme vzdy trochu inac brat ako oni chlapi..No co radim ja najskor si nedat vymenu partnerov ale len sexovat vedla seba s tym ze sa len pozerate zeny mozu zacat ale k vymene nedojde a max sa mozu chlapi dotykat vasich prs ..kam dovolite..a aspom budete vidiet ci mate na to.. pa a potom sa ozvite :)

balonik66

po pravde ja sa osobne nejako 4 bojim...neviem coho ale proste nikdy som to nezazila a neviem ake to je...ale urcite to chcem skusit len neviem ako nato:))...ale skusit treba vsetko a aj toto...