Intimny problem

alpa

Bud rada ze ich mas male, vezmi si ze kolko zien trpi s vytahanymi pyskami ohanbia, maju infekcie, bolesti pri chodzi, atd.. Nepomoze im nic len navsteva plastickeho chirurga.

jijuna

ak si nemala doteraz ziaden komplex, ta si vyrabas c.1.
Tak sa spamataj pokial je skoro, na neho sa vyser, lebo dnes to boli pysky, zajtra to budu prsia a pozajtra to budes cela ty, pretoze si vraj zakomplexovana.
Hovorim to z vlastnej skusenosti. Pri podobnych vyjadreniach mojho ex som sa dokonale zruinovala a potom mi povedal, ze odchadza, ze si neverim ...a pod.
Ale skor mu pritvrd muziku a jemne takticky a nenapadne si zober jebo penis. Aj ten najdonalejsi ma nejake chyby...farba, hrubka, zahnutie, je akysi makky.....an pod. A vrat mu to aj s urokmi. A ak ti mozem skutocne poradit, vyser sa na neho a nic mu neodpustaj. Uz to ze ti ti povedal, je obycajny sviniar....Ak si si to dotera neuvedomila alebo nechces pripustit, tak si sama kopes hrob

ratata

vyser sa na neho, keď je sprostý. A buď pyšná že nemáš pysky jak kravskú papulu nič v zlom pre druhých.

Dee

dakujem pekne za takeho priatela. Nabuduce mu povedz, ze tebe sa paci, ked ma muz obrovsky penis...som zvedava ako to bude brat on. A nemyslim si , ze velkost pyskov zavisi od toho, ci si chuda, alebo nie....vela s tym asi nenarobis...chlapec si musi zvyknut