CO vlastne muzi chcu????

Príspevok v téme: CO vlastne muzi chcu????
nikuska

ROK spolu fungujeme normalne a teraz,ked sme spolu zacali mat sex a on zlyhal,vysvetlil si to asi tak,ze ma asi nemiluje.Milujem ho neskutocne,ale uraza ma tym,ue som asi ja neschopna a popri tom mam skusenosti.CO vlastne TI muzi chcu?POZNAM dva druhy tohto plemena.JEDEN nadrzany a fungujete iba o sexe a druhy nadrzany chudak,pocitacovy maniak ktoremu nefunguje.DOKAZEM velmi lubit,ale neviem ako.TAKETO ponizenie.....MAM zobrat o lasku,alebo sa naucit mysliet na jeho sebectvo a kaslat ...PORADTE,prosim.

nikuska

TAk vdaka vsetkym,no v konecnom dosledku uz viem a chapem dovod,preco mojmu priatelovi po roku chodenia a po nasom prvom spojeni sa zmenilo i jeho rozhodnutie byt so mnou.NEMA a nikdy ma nemal rad.Citila som,ze s nim naozaj nikdy nieco nebolo v poriadku a zial,silne som mu doverovala.SNAZILA som sa maximalne,ale fakt zbytocne.TROSICKU mam pocit,ze ma ponizil,ublizil,...ON je totiz na muzov a so mnou iba hladal svoju identitu!Skusal,ci sa nezmeni,nedokazal to a mna hrubo oklamal a vodil za nos.MA kamosa s ktorym obcas fyzicky bol....KAMOS sa s nami dvoma dost casto stretaval,ale mna to nikdy nenapadlo,ze ony dvaja,...SAKRA,neverim tomu,ale fakt je to tak.NEVIEM,ci ho mam za to nenavidiet alebo lutovat.FAKTOM je,ze uz sa nikdy nebudeme stretavat.Milujem ho a stale verim,ze je to omyl.

D_nika

nikuska, pokial ti povedal, ze ta nemiluje, ked zlyhal, tak kasli na neho.. ja som sa s priatelom milovala po par mesiacoch, tiez zlyhal, ale vzal to viac-menej v pohode (neskusenost a vsetko robi svoje) a po case sme to zacali riesit (na jeho podnet, podotykam) cez lekarov... po tom, co "failol" som ho len pohladkala a povedala mu, ze ho lubim a nezalezi na tom, kedy sa budeme milovat a ze ked to pride, bude to krasne a on, napriek sklamaniu zo seba sameho, nepovedal jedno jedine slovo, ze by to mohla byt moja chyba.. neprajem nikomu niekoho takeho, na koho si natrafila ty, ale byt tebou, este som rada, ze zlyhal - aspon vidis, aka je prava podstata toho, o kom si si myslela, ze je mozno idealny a ten pravy... ja osobne by som nezniesla vetu, ze ma "asi nelubi".. len pre priklad, kamaratke nieco podobne povedal jej chalan a o par dni na to vyrukoval s "pauzou", pricom ani sex nemali... drzim palce, rozhodni sa spravne.. (ps - ked ti to s tymto boyom nevyjde, povedz si, ze aspon nebude zavadzat niekomu lepsiemu :))

elablue

Ja by som ti radila nechat ho. Ked niekto cosi take povie, tak to mysli vazne. Clovek co miluje, tak nepovie take slova ani zo srandy.

Ucitel

Ahoj Nikuška.
Je mi z to do plaču....
To ma veľmi mrzí že nieto iný,Ťa obviňuje z jeho vlastných chýb.ale aj taký žijú.Mala by si mu dať šancu a tím že ho pošleš k urologovi alebo keď nie tak sa sním rozíď,za to že Ťa neľubi a robí Ti iba bolesť.To je najjednoduchšie obviňovať niekoho iného z vlastných chýb.A veľmi ma trápi a mrzí aj to,že si sa spoznala takým chalanom...Väčšinou sme normalny aj občas taký o akých Vy Holky snívate.....
Ale stáva sa aj to že natrafíš/te na toho nesprávneho ako aj v tvojom prípade. Toto je proste život... A osud proste dá každému človeku skúsenosti so zlým vzťahom aby vedel že ako veľmi si má ten pravý vzťah vážiť a sarať sa oň.zlý ludia sa najdu aj medzi mužmi ale aj medzi ženami.Tak nás prosím nehádž do jedného vreca.Musíš hladať a dúfam že časom nájdeš to čo hľadáš a že zmeníš názor o nás mužoch.veľa šťastia pri hladaní....
v prípade ďaších otázok napíš na fóre www.janci.hostujem.sk

bosorkakatka

Nikuska: ty to máš ťažké. Na tvojom mieste by som sa ale na takéhoto chlapa vykašlala. Po roku je to určite ťažké, ale pokiaľ svoje zlihanie hádže na teba, tak je to hajzel. O všetkom sa dá porozprávať, ale takúto vec by som ja nedokázala "prehltnúť". Môj názor :-)

lolita22

v takej si blbej situacii ze ti ano poradit neviem, ale tí predomnou maju v niecom pravdu:( asi je natolko ponizeny ze si ho videla neschopneho ze to nevie uniest a vinu zvali na teba, dat si s nim pauzu by bola mozno najvecsia hlupost mozno nie, aj moj zlyhaval zo zaciatku ale az tak si to nebral k srdcu s tym ze ma nemiluje - ach to muzske ego

drakenko

Ak ti povedal po vašom prvom sexe že ťa nemiluje, tak ťa nemiloval nikdy. Ukonči to... Keď je vôbec SCHOPNÝ zvaliť svoju neschopnosť na teba, tak nemá zmysel to ďalej ťahať...