Zdrave stravovanie, pohyb, no vysledok ziadny:(

Príspevok v téme: Zdrave stravovanie, pohyb, no vysledok ziadny:(
sona5

Prosim vas nevie mi niekto pomoct? Asi pred mesiacom som sa rozhodla, ze skusim aspon troska schudnut... zo zaciatku som vsetky pravidla o zdravom stravovani dodrziavala, jedla som 5krat denne, male porcie, cukry som obmezovala.. No postupne tie mensie porcie troska narastali, ale aj tak som toho za den nezjedla mnoho. Snazila som sa mat vela pohybu, kazdy den som poctivo skakala na svihadle (citala som, ze je to najlepsie na formovanie celej postavy) a pod... No na moje pocudovanie som neschudla ani gram!!! Prosim vas, co robim zle:( ??? Prosim poradte... Dakujem...

mirco

Ja drzim dietu kilecka, na vahe priberam ale ja som rad pretoze viem ze to nie je tuk ale svaly. Ak si nie ista ci to je tuk alebo svaly tak si meraj pas atd. A ak priberas tak ze sa ti robia tukove zasoby a neprekrocis energeticke hodnoty nekde do neznama tak je mozne ze mas problem zo stitnou zlazou.

kolka

zds, uz si mi niekedy napisal? Podla coho sudis, ze je to neeticke, pripadne z coho vychadzaju Tvoje pochybnosti? Preco nenapises svoju mailovu adresu, alebo preco nenapises priamo mne? O co Ti ide, potrebujes zneistit ludi, ktori hladaju riesenie? Ja im ho ponukam, nic na tom nezarobim, robim to zadarmo. Oni sami sa rozhodnu, ako budu dalej postupovat...

kolka

Ahoj, nadvaha je problem metabolizmu, nie toho, kolko jes. Daj si do poriadku metabolizmus a budes O.K. Ak chces vediet ako, tak mi napis mail, pretoze tych informacii je dost vela.

123456

tak sa prestan vazit a radsej zober metera meraj... vaha nemusi ist dole a naptiek tomu sa ti meni pomer svalov a tuku v tele...

lenka22

ako tu uz napisala mija tak mozno na vahe nejdes dole len preto ze sa ti tuky menia na svaly, a sval je tazsi ako tuk :))) tolko na utechu a mala by si hlavne vela pit, a robit aj nieco ine ako skakat na svihadle viac roznorodeho pohybu :) dufam ze sa ti bude darit

pepis

Sona5,
velmi naivne, ked si myslis, ze schudnes zo skakania na svihadle...mozno formuje postavu, ale FORMOVANIE a CHUDNUTIE je dost odlisne...je pre teba ranny beh, alebo stacionarny bicykel nevhodny? asi nie, ze? s papanickom to nema nic spolocne. Keby si trosku na sebe zamakala (nemyslim len svihadlo) tak by som zvysil aj prijem cukrov ako zdroj energie na ten beh:)