pokaslala som to

leila

ahojte babenky,tak ja len kratucke info-neviem,ci sa drahy stretol s EX(malo to byt tento tyzden niekedy),kedze som si to nezelala vediet(radsej),ale aj po dnesnom dni som presvedcena,ze sa nic na nasom vztahu nemeni :),dakujem za rady.papa

sisisissi

Ahojte
Ja som stastna ze Milan je stastny, som rad, ze sa vam podarilo urobit skolu. Mna to este len teraz caka.
No a envy, drzim na obom prsty nech ten svoj problem zvladneme vyriesit.

envy1234

ahojte,

veeelmi sa ospravedlnujem, dlho som tu nebola...teraz prerabame byt a byvam na striedacku u babky a kamaratov, cize na nete som jedine v praci..(to su ale prazdniny, co? :))
cchem zablahozelat, i ked neskoro, vsetkym, co uspesne zmakli skolu, ktorych to este caka, drzim palce, ivku pozdravujem a drzim palce a milanovi velmi gratulujem.. :) so sisi riesime zasa podobny problem v inej teme, cize drzim palce aj jej :)
neviem, co je priskoro-skoro-akurat na novy vztah... ja mam tiez priatela, boli sme predtym kamarati (ale to nie je ten, o ktorom som pisala, ze nieco mozno bude..:)) po oslaver mojich pisomnych statnic sme sli k nam na chatu, par kamaratov a tam to zaiskrilo, ibaze on byva v zahranci , zajtra sa mi sice vrati, ale nie nadlho..:( a ja by som chcela uist na posledny rok, co bude prec, za nim, ale moji rodicia sa o mna jednak boja a jednajk budem mat malo casu na vybavenie si prace a viz...cize teraz po veceropch fnukam, ze budeme rok na dialku...:(((neznasam pocit neistoty a toho, ze musim cakat, kym sa veci vybavia..ze nemam sancu nic vybavit ja sama...

leila- uf, no poviem ti, na to, ako poznam seba, yb som reagovala milionkrat horsie. myslim, ze je uplne prirodzene, ze ti nie je taka predstava prijemna.. ten moj pride zajtra domov a ma sa stretnut s mnozstvom kamaratov a kamaratOK(ma ich neskutocne vela, a ja ich nemam rada:)))) a medzi nimi je aj jeho ex... neviem si predstavit, ze pri predstavovani jej budem s usmevom podavat ruku....:((a minule sme sa kvoli nej strasne skaredo pohadali, mne ta baba proste vadi...prekaza uplne najviac...netusim, je to prirodzene, ze nemame rady exky?:)

leila

sisi dakujem,ale on vie,ze pred nim ziaden iny nebol,takze taktika vecera s byvalym asi nezaberie...Dnes sme sa o tom rozpravali,povedali si svoje nazory a rozhodla som sa uz.Ja mu verim,ale poprosila som ho,ze nechcem vediet,kedy sa stretnu,ani nic o ich stretnuti.Nech si povedia,co potrebuju a ja verim,ze ak mame byt spolu,tak aj budeme a ani po ich stretnuti sa nic nezmeni.

sisississi

Caute kocky,
No leila, ja by som sa opytala ci nemozem ist s nim,ved je to normalne ze ti je neprijemne . Skus mu jemne a opatrne vysvetlit svoje pocity,a ak to enzaberie tk mu povedz ze sa mas stretnut na veceri so svojim byvalym, ak ta lubi isto mu to nebude velmi prijemne. Ivka blahozelam .
Milan, blahozelam k pravej laske, aked ma prekvapuje ze prisla tak skoro, tak si ju vaz a nerob hluposti.
Ivka ty si ako na tom?

leila

Ivka tak to gratulujem,ze si to vsetko tak skvelo zvladla-ja neviem,asi mu to nenavrhnem,bojim sa,ale nechcem ho obmedzovat.Nech sa stretnu a ja budem dufat,ze ho ani po tom stretnuti nestratim...

ivka-ex

ahoj leila...
tak ja sem tam nakuknem ale ked nikto nic neprispieva tak ani ja..mam sa fajn ma po staniciach aj po promociach..za MIlana mozem tiez povedat ze s ama fajn lebo si nasiel rpavu lasku, tak mu to aj prajem aby bol on stastny..
a k Tebe..hm neviem ale aj mna by to rozhodilo ak by sa niekto koho lubim chcel stretnut s byvalou..je to fakt o dovere a ide aj o dovod.. co tak navrhnut aby ona vzala svojho partnera a on Teba a vysli by ste si vsetci spolu..hmm??alebo by to bola blbost??..ja fakt neviem, ale sameho by som sa asi bala pustit..hoci doveruj ale preveruj:)
pekny vecer papa

leila

ahojte,made,sisi,envy,ivka,milan-neviem,ci sem este zvyknete nakuknut,ale skusim to,vy ste vzda mali dobre nazory a ja potrebujem pocut,co si myslite o tomto:Priatel sa ma spytal,ci by mi nevadil,ak by sa stretol s ex-nevideli sa odkedy sa rozisli,teda vyse 2 rokov,aj ked si sem tam pisu cez icq-co si mam o tom mysliet?Ak mam pravdu povedat,rozhodilo ma to viac,ako by som si chcela pripustit,verim mu,ale,viem,co pre neho znamenala a stale mi rezomuje to CO AK....:(

zdfjhjxfcn

no tak nechapem PRECO sa tvoj frajer na teba nahneval.....Ty niesi na vine...má ťa v moci.........davaj si pozor....