pokaslala som to

mademoiselle

ahojte baby a Milan, chcem Vam len napisat, ze statnice som zvladla v pohodicke na vybornu, takze s atesim ako blazon a od zajtra uz zarezavam v praci:-)

mademoiselle

jej ahojte baby, ja som si ani nevsimla, ze ste pisali, velmi sa ospravedlnujem. No Ivka, ja nestudujem teda to iste co ty, ja chodim na technicku:-( statnice su v piatok a ja mam nervy na dranc, vobec tomu neverim, ze uz je to tu, ucim sa od rana do noci, kazdy den mi je total zle od zaludka a pribrala som... dnes som si kupila este tehotensky tet, lebo som myslela, ze asi budem maminou, ale vysiel negativny (sama neviem ci som z toho smutna,alebo ci sa tesim:-() Ivka, inak gratulujem ti k uspesnemu zvladnutiu statnic. Si sikovna:-) Leila, tebe drzim palce nad tymi knihami,ale neboj sa zvladnes to, ved niekedy raz budem potrebovat lekarsku pomoc a ty mi pomozes:-))) NO neboj sa, zvladnes to urcite. PO studiu ta praca stoji za to- moj nesplneny sen,ale s tym uz nic nenarobim. Envy, verim ti, ze ako ti je, ja som mala to iste s byvalym, ved som ti davno pisala mail. Ono to casom prejde, sice dovtedy sa aj zblaznis- ja som tiez bola zrela na cvokara. Nejaky novy objav nemas????? MILANKO som rada, ze si sa ozval, aspon nieco,ale mohol by si sem chodit aj castejsie. A sisi sa tiez uz davno neozvala. Jaj ludia drzte mi palce 27. niekedy okolo 14tej ratam, jaj nervicky pracuju:-(

MilanM3M

Tymto gratulujem svojej ex-Ivke k uspesnym statniciam a dosiahnutiu titulu Bc.
Zaroven zdravim vsetky studentky i kamosky tu na fore a drzim palce.
Ahojte.

ivka-ex

leila, ahoj:) no nieco mi o voni kavy hovor:(( uz s ami z nej viaka..tak som si 1x v zivote kupila redbul( ja take veci inac nemusim) no a poviem ti, ze vacsi humus som nepila:) a pre istotu som si truba kupila 4, aby som mala copit...a ani ten jeden enviem do seba dostat:) humus kentus... no verim ze to nejako zvladneme , ved sme zeny a tie su silne a sa nevzdavaju:) myslite na mna..dobru

leila

Ahoj Ivka,som rada,ze si sa aj ty ozvala:).Made,kdeze,ja budem cele leto zial nad knihami:(a tiez nervy v keli.Ja mam v piatok skusku,je to 250 otazok a ja uz pomaly neviem ani ako sa volam,nie to este nieco k veci povedat,ked potiahnem otazky...No uvidime,ak to nedam,tak si pridem sem k vam poplakat...Inak ja nic nove,akurat,ze nemozem uz ani vonu kavy citit:).Ivka v sobotu drzime palce a Made,tebe toho 27,ale do vtedy sem snad este pisnete:).papa

ivka-ex

ahoj mademoiselle(ja som milanova ex, ak est ena mna pamatate) , co ty vlastne studujes a v ktorom si rocniku??lebo ja mam pocit ze studuje sto iste co ja len v inom meste:) ale aj moji spoluziaci maju statnice 27 len ja mam uz tuto sobotu:( a co mam povedat ja .. ked manzment som presla, ale uz nemam ani sajnu o com s a vnom pisalo, precitala som si az raz 30otazok z pracovneho prava, teraz som na 5otazke z obchodneho rpava , tekze mi uz zostava iba 25 otazok a este 52 otazok z ekonomiky afinancii..a statnice mam tuto sobotu...
som psychicky na dne..no a milan??ja za neho pisat nebudem , lebo by sa mohol urazit ze pisem za neho, ale sme v kontakte, ale asi nie v najlepsom kontakte..nie sme spolu... lebo ja mu stale neverim..snad sa vam ozve a napise sam ako sa citi..drzim ti palce, ja sa idem dalej trapit, ale uz citim ze mi padaju viecka, ale musim sa este premoct... ak mozes tak mi napis co studujes..ja studujem externe manazment v PO , ale to je len pobocka z UKFM z BA..ahojte a drzim Vam vsetkym prsty..

mademoiselle

jeeeeeeej ahoj leila:-) Akp sa mas? Skusky uz mas za sebou? JA mam o Tyzden statnice 27. a uz som s nervami v kybli, uz 3 dni som s anic neucila, nic mi nejde do hlavy a neviem s avobec susstredit. DOkopy nic neviem. Zo 60 otazok viem nejakych 8. To je ubohe:-( no nevadi, kazdy vravi, ze za tyzden stiham, tak som zvedava. Drzte mi vsetci palce. A baby ostatne ako??? Milan ty uz na nas vsetkych kasles??? :-(

envy1234

leila, neumudril..jeden cas som si myslela, ze uz to mam za sebou, ale nie... snad to uz nepotreva dlho, niekedy som zrela k cvokarovi....

drzte sa v skole, ja uz od pondelka robim v tej telke, co som vravela(nemozem rovno napisat :D ) a s prazdninami sa mozem rozlucit..:)

ale vy sa drzte, milan, sisi, madem, leila, piste a drzte sa ci uz v praci, alebo aj v skole.... papa