antikoncepcia a depresia

jaja

vidíš aj to mi spomínal proti depke, ked som ho ešte nebrala vážne... dá sa ti poslať mi to tč, či mám osloviť priamo RNG??

usiko

vies co, ja som nemala tak depku po vysadeni ako som ju mala pocas brania HAK, po vysadeni som zacala hned brat St Johns Worth a 5 HTP od RNG, takze potom uz som depky nemala....este dobreho psychologa som si nasla a s optimizmom je to fajn, vratila sa mi chut do zivota....

jaja

mne predpísal xanax, obvodák, ale mi to robilo zle, a ked som čítala , že vysoko návykové aj v odporúčaných dávkach, kúpila som si lubovníkový čaj, pomáha+optimizmus... ako dlho si mala depku po vysadení?

usiko

len tazden, lebo som si uvedomila, ze to mozem mat z HAK, a tiez po prvej polke cipralexu som stratila orgazmus, pri sexe som necitila vobec nic a naladu som mala na tej istej urovni, nic ma vyrazne nerozhodilo ale ani nepotesilo, stale rovnako, jak stroj, tak som po tyzdni vysadila....

jaja

dakujem usiko, ja asi budem musieť tiež začať čosi brať, lebo teraz som si priznala, že sú to depky (obvodák mi povedal, že to je zo stresu- búšenie srdca, únava a tak, bo všetky výsledky sú ok). chcela by som ta poprosit, či by si mi poslala t.č. tej predajne RNG na mail, jarmil7@azet.sk, vopred dakujem...

usiko

ahoj jaja,
no, teda aj ostatnym babam, co si stoja za HAK...sposobuje depresie, ja som sa dostala az ku psyychiatrovi, vypisal mi lieky ale potom ma napadlo vysadit HAK a depresia pominula...teraz si aj uveomujem, ako blizko som mala k anorexii, kedze nadmerne som sa snazila schudnut vtedy, co som ich zacala brat...cca pred 11 rokmi a brala som ich celu tu dobu....stratila som chut na sex, mala som placlive nalady, depresie, vykyvy nalad atd....vysadila som akurat na silvestra tohto roka, zacala brat kapsule Yam, Damiana, Pupalka Dong quai od RNG a hned po prvom krvycani zo spadu hormonov po vysadeni HAK som dostala menzes, iba s 1 dnovym meskanim, druhy mesiac som dostala presne a teraz mi ma prist v piatok, uvidim, lebo tento mesiac uz tie kapsule neberiem, ovedala som si ze vyskusam, ci mi to pride aj bez nich, ak nie, tak ich nasadim znovu, lebo viem, ze pomzu.....inak ziadne negativa som povysadeni nezaznamenala.,,,,ale to som tie kapsule brala, takze neviem, ako by to bolo bez nich....

jaja

zaujíma ma ako dlho po vysadení trvalo, kým ste sa z toho dostali... alebo ste potrebovali aj pomoc odborníka???