ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

kvetinka 333

ahojte...... vidim,ze tu je vela otazok podobnych ako mam ja,ale potrebovala by som ajtak poradit. o babetko sa snazime,vyratala som si plodne dni a podla toho sme sa riadili.na siedmi den po plodnych dnoch som si robila test a bol negativny. lenze teraz mi meskaju kramy uz siesty den tak som si spravila test a zas bol negativny, stale mam pocit ze mam dostat kramy a nic. a teraz mam taky problem,ze chceme ist s priatelom do welnessu a bojim sa, ze ak by som predsa len bola tehotna a pojdem do horucej vody tak potratim lebo tehotne sa nemozu kupat v horucej vode,ze im hrozi potrat....vedeli by ste mi poradit? dakujem

maruska123

uz ti bolo poradene, ked neveris 6 testom tak chod k psychologovi, ten ti to snad z hlavy vytlcie

a uz sa nepytaj, ci nie si tehotna, lebo NIE SI

som presvedcena, ze ty si autorkou tej temy,

maruska123

preboha ved ked ti byva zle rok, tak ako to mozes spajat s tehotenstvom? ved sa zamysli dievca...si jednoducho paranoidna

linda18

blondula.takze mozem byt pokojna a verit testom vravis? ja uz si fakt neviem vysvetlit z coho mi je zle.ale mam problemy aj so zaludkom tak mozno to nieje tehotenstvo ale len ten zaludok.

blondula

linda... ano,moc sa "usilujes" byt tehotna :DDD najlepsie je test robit si az ked ti meska menzes a rano z prveho mocu! ja som si robila testy 3 a vsetky boli pozitivne :D tiez som vtedy cakala,ze predsa bude negativny :DD a to som bola uz v druhom mesiaci :D

linda18

Marus tak myslis ze test by uz nieco ukazal?po mesiaci by snad mal nie? byva mi zle.ale ja mam taketo stavy uz rok.mozno si len moc namyslam ze?