OTRAVNA MYKOZA

Príspevok v téme: OTRAVNA MYKOZA
nikkkka

V lete mi nasla gynekologicka mykozu a dala mi tabletky potom to preslo a znova sa to vrati (ale nie casto)..ako napriklad dneska mam taky pocit ze zasa to tu je..len ma to skrabe obcas strasne tam dole......=o(Ono podla mna ta mykoza zije v tele niekde apotom sa obcas objavi a znova zmizne...=o/co vam na to pomohlo baby?prosim poradte mi niekto ...A este jedna otazka nema to vplyv na plodnost???strasne sa bojim ze budem neplodna kvoli tomu =o((((

RNG

super dophilus je velmi dobre zlozenie, mne tam sice chyba l-Bulgaricus, ktory zvysuje aj antiviralnu imunitu ale nevyhoda tejto zmesi je, ze sa musi chladit, inac jej obsah prudko klesa.
Nespomina sa tam nikde, ze by sa obal rozpustil aj v creve, to je dost velka vyhoda niektorych znaciek,lebo zaludocne kyseliny znacnu cast probiotik znicia.

66666

dakujem za skoru odpoved,ja som to nejako rýchlo prečitala.A čo sa týka probiotik momentálne beriem Super dolphinus.A probiotika si mam kupiť tiež s tvojej predajne??? dakujem za odpoved

RNG

Asi som to nenapisal jasne:mozes jest maso, vajcia, trochu syrov, vela zelenin, trochu nesladkeho ovocia(tj nie hrozno!), tuky a oleje(podla moznosti panenske), orechy a olejnate semena.

66666

RNG,dakujem ty veľmi pekne už som pevne rozhodnuta s tým začať,a kupiť si tvoje prípravky.Je my to jasne a som predsvedčena ,že my to pomože.Na nete som zľadala info o tej bezsachar.diete všade píšu čo človek nemôže jesť,aj ty to uvádzaš,len mám problém neviem čo môžem????
Si myslím , že my s tým aj ostatným pomôžeš.Dakujem

RNG

66666, bezsacharidova dieta je pomerne tvrda metoda(ziadny chlieb, pecivo, ryza ,zemiaky.... nic s cukrom, vcitane ovocnych stiav, hrozna a inych sladkych ovoci atd) len nesladke zeleniny(vynechat aj mrkvu a petrzlenovy koren), maso,vajcia, orechy a malo nesladkeho ovocia.
Je to takzvana ketonova dieta, znama tiez ako Atkinsova.
KOkosovym olejom sa da v tele do znacnej miery nahradit cukor a sacharidy , treba ho brat niekolko lyzic denne.
Kto vydrzi tuto dietu tyzden-dva, ten si vyhubi kvasne infekcie v tele podstatne.
Na zosilenie odporucam brat oreganovy olej, ktory je okrem ineho(vseobecne silne antimikrobialny, vcitane antimykotickych vlastnosti)
Kedze je to silna korenina,pristiplava na jazyk a hrdlo, najlepsia forma je v zelatinovych kapsuliach, a vzdy len s jedlom!
Davkovanie je 3x300 mg(50% olej z divokeho oregana)=3x2 kapsule
Pred spankom, aspon 3 hodiny po zobrani oreganoveho oleja treba brat dobre silne probiotika, najlepsie s jablkom.

hooonza

Jak píše sissa, plísně žijí z cukru. Ta probiotika jsou dobrá, chce to trochu přísnější dietu (hoowoo.euweb.cz). Dobré jsou i bylinky: např. Antikandin (www.drpopov.cz). Když jsou potíže větší, gynekolog předepíše léky.

66666

ahoj mykoza,som rada ze sa niekto ozval,ktotoma tiež.Nie jeto nič prijemne 6it s tým niekolko rokov asi 6. Zo zaciatku to nebolo az take hrozne,chodila som si pre tabletky na gynku,neskor som kvoli tomu vymenila už 2gynekologov.Nepomaha ani ten posledni,uzsom navstivila aj imunologicku a ta my predpisala autovakcinaciu v kvapkach.už to beriem asi 5mesiace.že vraj je to dlhodobe.Uz som si kupila probiotika Super dolphinus,vypijem 10ks a mykoza je prec.Beriem ich 1x denne.Predrokom som si od znamej kupila kvapky na prirodnej baze,od firmy DIOCHY -sagradin a intocel.Poznate to niekto.Nechcem im robit reklamu len ma zaujimajuich výsledky.
na toto forum chodim uz dlho,uz som si pisala aj s RNG,ktory odporuca bezsacharidovu dietu+kokosový olej,pripadne GSE,alebo oreganovy olej.V akej kombinacii by to bolo lepsie brat-uzivat.A tiez by som si od neho chcela objadnat zinok nakolko mam mastnu plet,akne,rychlo sa mastniace vlasy a lamu sa my aj nechty .POMOZE MY TO RNG.???????

mykoza

Vivii vam asi neodpise, urcite chce za svoju radu financny zisk, ja som sa zbavila mykozy branim Black Cohosh, po slovensky plosticnik strapcovity, po latinsky Cimicifuga racemosa, je to bylinka, ktora sa da zakupit v specializovanych lekarnach na homeopatika na Slovensku, v Kosiciach poznam 3 lekarne so specializaciou sa na homeopatiu, mne to poradili v mojej najblizsej lekarni, ze ktora lekaren je specializovana na homeopatiu, dali mi tu radu zadarmo

druhou bylinkou, ktoru som brala na mykozy, spolu s Black Cohosh je roztok z Oreganoveho oleja, je to roztok z Origanum vulgare po latinsky a po slovensky roztok z pamajoranu obycajneho, dostat to tiez v specializovanych lekarnach na homeopatiu na Slovensku

obe bylinky som brala v kvapkach, tabletky nemaju taku silu ako roztok, cisty olej z pamajoranu je najucinnejsi v tekutom stave, uz ako vysuseny prasok v podobe tabletky straca na sile, najucinnejsie su priame roztoky, kupovanie tabletiek z tychto bylinek je len vyhodenie penazi von oknom

kvapky z plosticnika a z pamajoranu maju silne antimykoticke ucinky, vyskusaj a daj nam potom vediet, ako ti pomohli, este jedna mala rada,

kvapky sa nemaju pouzivat na lacno a nikdy dlhsie ako 5-7 dni, pauza 1 tyzden, ak nezabrali, tak zase som ich uzila dalsi tyzden, ja som ich musela tak pouzit 3x

pamajoranovy olej neodporucam tehotnym a kojacim matkam, pamajoranovy olej vyvolava kontrakcie maternice, co moze sposobit potrat

6666

Vivii,tak napis do fora co pomoze , nas je tu viac co mame taketo problemy.Ja osobne uz s tým niekolko rokov a neviem si s tým rady.napis