OTRAVNA MYKOZA

Príspevok v téme: OTRAVNA MYKOZA
nikkkka

V lete mi nasla gynekologicka mykozu a dala mi tabletky potom to preslo a znova sa to vrati (ale nie casto)..ako napriklad dneska mam taky pocit ze zasa to tu je..len ma to skrabe obcas strasne tam dole......=o(Ono podla mna ta mykoza zije v tele niekde apotom sa obcas objavi a znova zmizne...=o/co vam na to pomohlo baby?prosim poradte mi niekto ...A este jedna otazka nema to vplyv na plodnost???strasne sa bojim ze budem neplodna kvoli tomu =o((((

vivi111

Ahoj niki ja viem,čo ti 100% pomôže,pretože to mám vyskúšané,tiež občas trpím na mykozy,velmi nerada však chodím ženskému,teraz mám nato čaj...už ked cítim prvé príznaky hned si ho nasadím a zmizne to...ale pomáha aj ked už máš silnú mykozu,dáš si za malú lyžičku a po pár dnoch je pokoj

aloe

nikkkka:mykozy sú pliesňové ochorenia,treba ich liečiť,pokiať sexuélne žiješ, je dobre preliečiť aj partnera, preventívne. Prírodné produkty ALOE BERRY NECTAR a ALOE VERA GELLY to dajú do poriadku.Naoíš:duratnakatka@zoznam.sk

sissa

velmi pomahaju probiotika, ale take kvalitne, aspon 6 miliard zdraviu prosp. bakterii, spytaj sa v lekarni, treba ich uzivat aj 2x denne, tiez uplne vylucit sladkosti, resp.biely cukor, lebo tak kvasinky vlastne "vykrmujes". a treba zvazit, ci tvoj priatel, ak mas, nie je opakovanym nositelom, to znamena, ze len co sa preliecis, on to znova do teba zanesie, hlavne ked mas oslabenu imunitu, muzi vo vacsine pripadov na to nie su citlivi, im to nesposobuje problemy ako nam, v tom pripade treba preliecit aj priatela, na zaciatok by mal pomoct krem, ktory ti predpise aj tvoj gynekolog a ktory pouzivas ty na kvasinky.