BLOND vs. TMAVOVLASKY

Príspevok v téme: BLOND vs. TMAVOVLASKY
blaaaaa

Takze: ja som "spinava blondyna" a mojmu priatelovi sa veeelmi pacia "tmavovlasky"
Nieze by mi to vadilo, ale potom nechapem preco si nenasiel tmavu, ked sa mu tak velmi pacia. Niekedy mi to ide na nervy, cumi po nich a komentuje vlasy....
Ja si vlasy uz roky nefarbim a ani koli nemu nechcem, len chcem vediet, ci sa na tomto svete sama zaoberam podobnymi vecami :( niezeby som nemala ine starosti, len to chcem proste vediet.

schellly

mojmu na tom ani nezaleží, teda..skôr sa mu pačia tmavé. ja mam uplne čierne, aj ked svoje vlasy mam špinavo blond a to mi nikdo nechce veriť. lebo mam uplne čierne obočie, aj mihalnice aj hnedo-čiernu farbu očí. dala som sa radšej načierno,lebo ta bleda farba vlasov k tomu ostatnému tmavemu vyzerala dosť neprirodzeno.

lenin

Ja nemam vztah lebo vzdy ked si najdem brunetu, obzeram sa po blondinach a ked mam blondinu, rajcuju ma brunety. To je zacarovany kruh :-( Rysave ma nechcu.. Nezalezi na charaktere ani na osobnosti, vlasy su dolezite..

zzuuzzaannaa

zas som ta nechcela urazat ze si lacna :) pokial mas taku prirodzenu farbu vlasov, tak je to ok...mne sa nepacia baby co maju vselijako zafarbene vlasy, meliry im vytrcaju akoby sa nevedeli rozhodnut ze co vlastne chcu..